Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a "Teremtőink"...

Szerintetek a "Teremtőink" vissza fognak térni valaha?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy el se mentek?

2013. okt. 1. 17:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
10/0 utolsó.Nagyon lerágott.
2013. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Robert Thorne ***** válasza:
100%
Igen, pontosan erre a válaszra vártam. Az emberiség nem képes befogadni a valódi igazságot, túl fejletlenek. Erre szoktam azt mondani, hogy vagy tanulják meg az igazságot vagy pusztuljon minden, mert nem érdemlitek meg a létezést. Hamarosan...
2013. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg te nem érdemled meg a létezést.Képes vagy emberi testben,emberi képességekkel emberi észt és logikát megszégyenítően viselkedni,saját fajod eddigi teljesítményéről hazudni és mindezt lebecsülni.A kitalált képzeteidet pedig minden a valóságot meghaladó fantazmagóriával vértezed fel.


Ha talán ezt a hatalmas nagy igazságot,ami már a térképről kilóg olyan nagy,képes lennél megindokolni talán hinnénk is neked.De így?Költesz itt totál anoniman valami annunaki szappanoperát,amiben a 40+ IQ-s emberek számára nem létező logikai kapcsok tartják össze a sztorit,és játszod a prófétát,meg ítélgetsz itt milliárdokat,hogy ki érdemes az életre és ki nem.

Természetesen ezután csak várhatom a szokványos semmitmondó válaszodat,aminek voltaképpen semmi értelme.


Valamit halandzsázunk a minden bizonyítékot hiányoló idegenekről,akikbe belekeverünk egy kis spirituális trutyit mint lélek,meg mindenféle zavarosan fogalmazott definiálatlan kifejezést,és végül egy kicsi hegyibeszédet is tartunk az önmagunk megismeréséről,esetleg még valami vallásos,esetleg keresztényi beütést is adunk az egésznek.

Értelmetlen,kusza hülyeség,amiben nagyjából annyira követhető nyom az író gondolatsora,mint egy 2-os fogalmazásában.

Várom a következő zseniálisan megkomponált válaszodat,aminek lényege az lesz hogy mindenki hülye és te vagy a helikopter.

2013. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Robert Thorne ***** válasza:
100%
Tudod, én elmondtam az igazságot. Az, hogy elfogadod vagy nem, a te dolgod, engem nem érdekel. Elhiszed?
2013. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Robert Thorne ***** válasza:
100%
Különben te is ugyanezt teszed, névtelenül pattogsz. Képzeld el, mi lenne, ha a fontos információkat elmondanám magamról. Megkeresnének a kedves keresztény emberek, és én szívnám meg. Hallgatni arany.
2013. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Ez az egész hülyeség. Nincsenek se annunakik, se retardoidok, se plerjádok meg hasonló hülyeségek. Az egészet pár hülyegyerek találta ki, akik mindenféle oldalakon terejsztik, és aki nem hisz nekik azt agymosottnak titulálják. Érdekes, hogy ezek az egyének többet tudnak mint a komoly hírnevü tudósok -.-"
2014. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Az emberiség nem képes befogadni a valódi igazságot, túl fejletlenek"

Hmm.

Nem ártana a következő szavak pontos értelmét megérteni, tudni őket megkülönböztetni és aszerint alkalmazni.

Hipotézis

Teória

Elmélet

Tény

Bizonyíték

Objektivitás


Ha sikerülni fog egyszer, előveheted a piros javítófilcet és húzhatod át az állításaid 99%-át.

2014. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!