Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » éltek valaha a Marson : Egy...

éltek valaha a Marson : Egy megkövült hörcsög is látható egy kisdínó után?

Figyelt kérdés

Korábban, már olvashattátok a fórumban, hogy a NASA fotói között egy kisdínó szerű hüllő látható alvó pózban, valószínű nagyon régen ilyen pozitúrűban pusztúlt el.


Ámde, amikor élet virágozhatott a marson, úgy tűnik hörcsög is volt ott, mert most egy hivatalos NASA fotón találtak japán kutatók. Ezt elfelejtették kiretusálni az amerikai űrkutatók :P


[link]



[link]


2013. máj. 31. 22:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
39%
Az, hörcsög b+ meg puputeve.
2013. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Én pónit is találtam.
2013. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Bal alsó sarokban ott egy megkövült béka.
2013. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Én látok egy loúvat.
2013. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Miért kell elökörködni ezt az értelmes kérdést ? Most hivatalos NASA oldalról linkeltem. Mi a baj?


ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK

2013. máj. 31. 23:29
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Figyu, szerinted a szerves létformák képesek szőröstül bőröstül megkövülni?! Mutass egy hasonló leletet amit itt találtak a Földön. Nem a kép eredetisége a kérdés, hanem az hogy mit magyaráznak bele.
2013. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Igen!És képzeld,az összes csillagkép is valódi élőlény,meg az összes szikla is élőlény (baradla barlangban a Tigris nevű cseppkő is tigris volt!),a cseppkőbarlangokban lévő borsókövek is borsók,és a Sas köd,meg a Lófej köd is mind mind élőlények maradványai!Hogy az elme játékai?DEHOGY!


Különben hülye kérdésre mit vársz?Hülye kérdésre hülye válasz jár!


Egyébként előttem szóló jól mondta.A további tengernyi probléma közt ez az egyik legelső:Hogyan maradt volna meg ,egyáltalán látható formában?De ha rájöttél,akkor mondjuk tovább a gyenge pontokat.


Különben akárki akármit mond,a képen egy kifejlett Ámbrás cet látható!


Poliateista

2013. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Segítsél már, mit kell nézni?
2013. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Hoppá lemaradt az a kép. Ezt kell nézni, na így már a belemagyarázás amit itt az okoskodók írtak nem él. Tessék


[link]

2013. jún. 1. 00:32
 10/36 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

Kérdező, ezt most komolyan gondolod, vagy csak szórakozol velünk?

Ugye az nem létezik, hogy ennyire gyengeelméjű vagy?

2013. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!