Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem repülő, nem lámpás, nem...

Nem repülő, nem lámpás, nem műhold, és nem is hullócsillag, akkor mégis mi volt ez?

Figyelt kérdés

Még nyáron július végén láttam a Balatonnál, de azóta sem hagy nyugodni. Este 10 körül hirtelen, de hangtalanul megjelent 4 homályos, nagy narancsszínű fény, ami gyémánt alakzatban repült, nagyon gyorsan, végig tartva az alakot. Kb 10-15 mp után eltűnt a távolba! Próbáltam képben prezentálni a látványt: [link]


Fogalmam sincs volt ez, de tudom mi nem! Elég nagy volt, kérdés hogy 4 különböző jármű volt, vagy egy nagy, minek 4 pontjában világított a fény. (Gyémánt alakú űrhajók)


Aki tud valami lehetséges magyarázatot, vagy talán látott már hasonlót az legyen szíves írjon!



#fény #Balaton #gyémánt alakzat
2013. okt. 13. 23:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez egy azonosítatlan repülő objektum volt, nem tudom, hogy mi lehetett. Ám attól még, hogy nem tudjuk, mi az, nem lesz kapásból űrhajó. Csak simán nem tudjuk.
2013. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Adobe Photoshop CS3 full version
2013. okt. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha az ablakon keresztül fotózól, akkor visszaverődik a lámpának a fénye. Sok hozzá hasonló kép van a világhálón.
2013. okt. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak tájékoztatásul közlöm, hogy ezt nem én fényképeztem, csak szemléltettem kb milyen is volt , úgyhogy 2. elmehetsz a francba a photoshopoddal! 3.: Szabad ég alatt láttam és a fejem felett ment el!
2013. okt. 14. 11:13
 5/21 anonim ***** válasza:

Egy diszkó reflektorai lehettek. Általában több fénykört vetítenek az égre, amik néha egymás körül is keringenek.

Legalábbis ez is egy lehetséges magyarázat.

2013. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem keringtek hanem rendesen repültek egy vonalba
2013. okt. 14. 12:07
 7/21 anonim válasza:

Én is láttam és pont a Balatonnál (az északi parton).

Mi is megijedtünk, messziről tényleg annak tűnhet, de mi azonnal látcsővel megnéztük, és kiderült, hogy ez egy kívánságlámpás, amit bizonyos alkalmakkor (esküvő, születésnap, stb) engednek fel. De igazad van, én is UFO-nak hittem volna, ha nem néztem volna meg közelebbről. :)

Erről van szó:

[link]

2013. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Bocsi a linkért, írjátok át :)
2013. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2013. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez egy klasszikus eset.

A delikvens azonosítattlan repülő tárgyat látott.

Unidentified flying Objectum

UFO vagy ART.


Szerintem szkennelő roborürhajók.

2013. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!