Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A videóban látható furcsa...

A videóban látható furcsa nyelven beszélő és különös kinézetű lény, melyik fajba tartozhat? (link)

Figyelt kérdés

Szerintem ez eléggé természetfeletti...

http://www.youtube.com/watch?v=HlrwwVL7jpg


2013. okt. 19. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nyissa meg :/
2013. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Farkas András D. ***** válasza:
91%
Valaki elemében volt, nem tudom, bár abban is kételkedem, hogy mi egy fajba tartozunk, tudom, nehéz elhinni, kedves neanderthalensis, de sokkoló hírem van számodra, attól, hogy mások emberek, bár úgy látom nem vagy túl emberséges, szóval néz tükörbe és gondold át, hogy mi miatt vagy ilyen vicces, ja és ezt bocs, hogy tőlem kell megtudni, de az ezotéria és a szórakozás rovat nem ugyanaz, lesújtott mi, na nem baj zsebhokizz egyet, az majd segít.
2013. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Azt hiszem, hogy a More csillagrendszerből jöhetett, és a ...fajból származik, ezen belül is a csillagközi tolvajok alfajba tartoznak. Szeretik a fénylő, csillogó fémeket, de ha nincs bármit visznek ami mozdítható. Főként falkában fordulnak elő, természetes közegükben a putriban, de gyakran indulnak zsákmányszerző körútra. Az anyakirálynő minimum 5-6 petét rak, amiből pillanatok alatt kifejlődik a goaud, ami a magyar emberek adójából táplálkozik és addig nem hagyja el ezt a gazdatestet, amíg az életképes, aztán tovább áll.
2013. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő, aki szerint viccelek. NEM viccelek, szerintem egészen természetfölötti dolgok vannak ebben a videóban és szent meggyőződésem, hogy nem e világi a teremtmény!
2013. okt. 19. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos nem ide valósi. KAMRA!!!
2013. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kérdező fajához tartoik, családtag?
2013. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reptoid.
2013. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6.,

Ha anyukádnak szerettél volna írni, ha már így eszedbe jutottak a családtagok, őt egy másik jellegű oldalon találod "Az előadók" menüpont alatt.

2013. okt. 20. 10:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Krixkraxi, esetleg lumbulábi.
2013. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as, szakadtam.
2013. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!