Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láttunk az égen?

Mit láttunk az égen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb egy hete elszállt felettünk két nagyobb világító objektum,Sötét narancssárga színűek voltak,homályosak, ovális alakúak, és kicsit kisebbek voltak mint a hold.Egymás mellett haladtak Délről Északi irányba.Elég furcsán mozogtak, minhta vibráltak vagy hullámoztak volna.Fogalmam sincs mit láttunk,de biztos hogy nem hullocsillagok,műholdak,vagy repüéők voltak.Lampionok se lehettek mert régebben már szálltak el felettünk lampionok de azok máshogy néznek ki,és lassabak.Nem volt hangjuk, gyorsabban mentek mint egy repülő és természet ellenesen mozogtak.A jelenséget 3an is láttuk és nagyon megrémültünk.Pest melett láttuk kb. fél2kor. Az a kérdésem hogy láttott-e már valaki hasonló jelenséget. Mindhárman ugyanazt láttuk és nemvoltunk semmilyen szer hatása alatt. Szkeptikusok és hülyegyerekek légyszives ne irjanak mert nemlrdekel a véleményük!.

2013. aug. 12. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg madarak, amiket megvilágítottak a lámpák? Lehet hogy a szárnyuk fekete volt azért nem látszódott.
2013. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ha fel/leszálló repülők gyorsan mennek, akkor nem hallatszik a hangjuk és tényleg olyanok mint valami hangtalan űrhajó. Az elég ijesztő.
2013. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
madarak biztos nemlehettek mert végigszálltak az égbolton és nincs olyan lámpa ami igy megvilágitaná őket. fel-leszálló repülők se lehettek mert szoktak itt fel-leszállni repülők felettünk és ezek biztos nem repülők voltak.
2013. aug. 13. 11:28
 4/12 Kérdés8 válasza:
Helló! Ezt nem hiszem el, mi is ilyet láttunk tegnap, olyan este 10 körül! Csak akkor egy volt az égen, narancssárga volt nagyon gyorsan suhant át az égen, és vibráló mintha pörgött volna, nem is tudom és ovális vagy kifli alakú lett volna. Mondom nagyon gyors volt!
2013. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem csak mi láttunk ilyen furcsa jelenséget! :)
2013. aug. 13. 18:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Műhódot láttál
2013. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"Szkeptikusok és hülyegyerekek légyszives ne irjanak mert nemlrdekel a véleményük!."
2013. aug. 17. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:
egyébként múlt héten hasonlót én is láttam utána meg olyan volt mint egy repülő.Én Sajómercsén láttam kb.:22:00-23:00 között
2013. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én valamelyik nyáron láttam hullócsillagnézés közbe egy furcsaságot. Először azt hittük hullócsillag, de biztosan nem az volt.

Egy kis pontocska hirtelen erősen vibrált, majd nagyon lassan elkezdett mozogni, majd erősödött a fénye és aztán eltűnt. Nem tudom mit láttam, nem állítom, hogy ufó volt, de szép volt és látványos és rengeteg kérdőjel van a fejem fölött mai napig.

nem lehet hogy gömbvillám volt?

Gömbvillám télen is lehet, ráadásul a decemberi nyári-viharok után már nem lepődnék meg!

2015. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg egy műholdat láttál, ahogy megvilágította a nap a szárnyait :) Mi már sokszor láttunk ilyen jelenséget és tényleg nagyon szép tud lenni ahogy megcsillan az égen :) Nem hiszem hogy gömbvillám volt, egyre nagyobb a gyanúm, hogy a Fekete Lovagot láttuk.
2015. jan. 24. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!