Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Különös mars fotók? 62-es...

Különös mars fotók? 62-es eltitkolt holdra szállás?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 27. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem ártana gondolkozni egy kicsit!1969-ben tudtak először a holdra szállni, az véletlen nem könnyebb mint a marsra?
2013. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
62-ben Kennedy csak mondta hogy az évtized végéig le kellene szállni a holdra!Még nem is volt olyan rakéta!
2013. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Na, mármost, ezek nem lábnyomok, inkább kitört darabok a bolygó felszínéről...
2013. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy jártak a Marson, hülyeség.
2013. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Nem csak az oroszok jártak ott, hanem az egész egy titkos Amerikai-Orosz-Kínai program volt, a hidegháború pedig valószínűleg csak egy színjáték. -A szerk"


köszike :D

2013. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

De ha már voltak ott, miért hülyéskednek a kutató robotokkal?


Ha meg titkolni való lenne, nem lenne egyszerűbb olyan szinten tartani a fejlődést, hogy képtelennek tartsuk az űrutazást?

2013. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hmmm... meglepő hogy a lábnyomok egy 4x12 centis négyszögre hasonlítanak, de ha nem csak azt a szöveget olvasod el amit leírt "cikkbe" egy 13 éves unatkozó gyerek majd korrigálta egy baromsággal egy 14 éves unatkozó gyerek hanem a kommentet is amelybe le van írva h az mintavevő lapát nyom, akkor most nem tennél ki ilyen kérdéseket ide :D és 62-be járt egy amrikai-orosz-kínai különítmény a marson? IGEN! és az Iron Sky is igaz történet alapján van és meg msot jöttem le a falvédőről :D
2013. jan. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
miért nem lehet elfogadni az igazságot ? a cikkben van leírva.
2013. jan. 28. 01:11
 9/20 anonim ***** válasza:

Neked miért nem lehet elfogadni az igazságot, kérdező?


[link]


Nézd ezt át, ha tudsz angolul. Le van írva, hogy a nyomok a Marsra küldött Curiosity nyomai. Ezt az általad belinkelt cikkbe is leírta és belinkelte az egyik kommentelő, meg egy másik cikket, azt is nézd meg.

2013. jan. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A NASA oldal alapján ezt írta a linken a kommentelő:

"Itt olyasmit írnak, hogy ez a Curiosity mintavevő lapátkájának a nyomai."


Egyébként nekem is ez ugrott be elsőre. Ez egy lapát nyoma. Ilyen lábnyomot én még soha nem láttam. :))

2013. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!