Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki meg az ufókongresszusra...

Ki meg az ufókongresszusra november 9-én?

Figyelt kérdés

Sok érdekes téma lesz, neves előadókkal. Úgy vélem, hogy csak a provokátoroknak kell pontosabb infó ehhez, akiket tényleg érdekel ez, tudja, miről van szó.

Néhány előadót személyesen is ismerek. Nagyon érdekes emberek. Ha nem is értek sok dologgal egyet, de van logika abban, amit mondanak.



2013. okt. 24. 14:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ki megy akart volt lenni. Pusztai Sándort igen jól ismerem, de ott lesz Nemere István is, ezen kívül Kalmár János, Soós Tibor, dr. Egely György és mások.
2013. okt. 24. 14:37
 2/19 Shai-Hulud ***** válasza:
86%
Na erre mit léptek, szkeptikuskáim? :-DDD
2013. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Te, az az érdekes, hogy az ezokák nem tudják, miről van szó.
2013. okt. 24. 15:18
 4/19 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lettem és rákerestem:

[link]

2013. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ufókongresszus? Ott a helyem. Kiállok a birodalom melett.
2013. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Átverés az egész, ez csak az ufóhívők kongresszusa.

Egyetlen ufó sem lesz ott.

2013. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Szecsői Tibor ***** válasza:
Nekem meg még mindig attól függ, hogy kidobnak-e, ha hangosan röhögök, mint ahogy már az előző, törölt kérdésnél is írtam. Na jó, ha lesznek poloskoidok, mindenképp megyek. Azok menők.
2013. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
én én én én akarok!
2013. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én szerintem már csak azért is elmegyek hogy élőben meghallgassam Egely urat,aki a terem emberbefogadó méretétől függően 50-200 emberig terjedő skála előtt leégeti magát.Kíváncsi vagyok megint előjön e a mikróból összerakott szénfúziós ketyeréjével.A többieket nem nagyon ismerem (talán könyvtárban láttam Nemerétől valami nácis könyvet,de nem nagyon izgat) de kíváncsi lennék hogy kpesek e egyáltalán halvánnyit is meggyőzően érvelni a hülyeségek mellett.Ha nem jön közbe semmi sem,szerintem rááldozok egy szombatot.
2013. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Eddig csak szkeptikusok írtak ide. Hol vannak a „hívők”?
2013. okt. 24. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!