Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki meg az ufókongresszusra...

Ki meg az ufókongresszusra november 9-én?

Figyelt kérdés

Sok érdekes téma lesz, neves előadókkal. Úgy vélem, hogy csak a provokátoroknak kell pontosabb infó ehhez, akiket tényleg érdekel ez, tudja, miről van szó.

Néhány előadót személyesen is ismerek. Nagyon érdekes emberek. Ha nem is értek sok dologgal egyet, de van logika abban, amit mondanak.



2013. okt. 24. 14:32
1 2
 11/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Hol vannak a „hívők”?"

Csomagolnak... :-)

2013. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ők már sátort vertek az épület előtt!
2013. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, (bár csak tagadó nem vagyok, de szkeptikus és hívő sem) de nem megyek, mert újat úgysem tudnak mondani, mutatni, már láttam ebben a támában TV-ben és neten is rengeteg műsort és olvastam is róluk sokat. Majd akkor megyek, ha meghívott vendégként ott lesz egy "idegen" is.
2013. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én "hívő" vagyok, de nem szeretem ha így hívnak.


Egyébként nem megyek, mert nem tudnak újat mondani egyik témában sem. Licsi-locsi fecsegést meghallgathatom az interneten is.


Pusztay Sándor túl hiszékeny és sok mindent bevesz.

Kisfaludy György szerintem csak kamuzik évek óta

Nemere István, ő írt értelmes és jó könyveket még régen, de ráhajtott a pénzre. Mittudomén 98-as könyvében totál ellent mond annak amit a 93-asban leírt.


Többieket nem ismerem annyira. Szóval semmiből sem maradok ki.


Szégyen M.o.-n az "ufókutatás". Külföldön legalább vannak értelmes kutatók és szervezetek.

Az Ufómagazin P.Sanyija és a Hihetetlen magazin Szűcs Robija gyerekes módon egymás ellen harcol, hogy ki tud több mindent felmutatni és minél nagyobb figyelmet kapni a médiában, ki tud több műsort csinálni.


Üdv, George Adamski

2013. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Információ Kapitány ***** válasza:
Én nem. Péntek este indulnak a koncepciós perek a Lófej közepén a decemberi Raptoid háborús bűnösökkel. Tanúnak idéztek. :(
2013. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szecsői Tibor ***** válasza:

"Kisfaludy György szerintem csak kamuzik évek óta."

Jó ezt hallani egy olyantól, aki amúgy hisz az ilyen dolgokban. A gravitációs távcsövétől heveny agyvérzést kaptam. De az is lehet amúgy, hogy ő ezeket elhiszi, csak akkor nem értem, miért van még szabadlábon.

2013. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek ufo hívők mind elment a meymoysu fórumra.
2013. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 16:


Én 1-2 alkalommal figyelemmel kísértem Kisfaludy Györgyöt, de számomra eléggé nevetséges volt. Ugyanez igaz egyébként Egely Györgyre is, aki már állítólag annyit mindent feltalált, mégsem mutat be egyet sem a műsorokban, csak dumál róla. Átnéztem a feltalálókat annak idején, ilyen emberek voltak már az 1900-as évek óta, akik tényleg felfedeztek valami újat, energiatakarékosat, és az a helyzet hogy nagy részüket tényleg eltették láb alól, hogy ne dobják piacra a találmányt, mert abból a multi cégek nem jönnének ki rózsásan. Na már most ha ilyen lenne Egelyke kezében, már nemigen bohóckodna itt. Persze állítása szerint többször is megfenyegették, ha ez igaz lenne, már egy idő után a fenyegetés tettlegességbe fajult volna, vagy minimum leégetik a házikóját, ahol az állítólagos találmányai vannak.


Egyébként csak annyit kérek a szkeptikusoktól, hogy ne ezek alapján a bohócok alapján ítéljék el az egész ufó témát és gyűléseket, külföldön igen is vannak értelmes kutatók.


Üdv, George Adamski

2013. okt. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szecsői Tibor ***** válasza:

#18 Jogos. Nem állíthatjuk, hogy az összes ufókutató idióta. Ettől még nem kell egyetérteni az állításaikkal (ahogy én sem teszem).

Egelyt már említeni se mertem, annyi mindent feltalált, hogy a többi feltalálónak nem maradt semmi.

2013. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!