Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufókat láttam? (Kérdésed túl...

Ufókat láttam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap lefekvéskór félálomban megjelent a lelki szemeim elött egy álomkép. Szürkületi égboltot láttam, elszórva néhány ritka felhővel és egy kondenzcsíkkal. Pár másodpercig ezt a képet láttam, aztán egyszer csak az egyik felhőn át repült két fekete repülő valami. Ufók lehettek?
2013. okt. 25. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magad is írod, hogy álomkép volt, így természetesen lehettek ufók, de akár angyalok is. Az álmokban bármi előfordulhat.
2013. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
UFO=azonosítatlan repülő tárgy. Mivel nem tudtad azonosítani őket, nyilván azok voltak.
2013. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szó, valódi jelentését nézzük: igen. UFO, vagyis, azonosítatlan repülő tárgy.

Viszont ez egy álomkép volt. Itt az lenne a kérdés, hogy miért álmodtad ezt? Milyen filmet, képet néztél korábban? Ez is lehet hatással az álmodra.

2013. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!