Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen jó könyvek vannak a...

Milyen jó könyvek vannak a földönkívüliekről?

Figyelt kérdés
Reptoidokról, kis szükékről stb. Minden érdekel, a kultúrájuk, a történelmük, tudományuk ésatöbbi. Azt se bánnám, ha egyenesen egy földönkívüli tollából származna a könyv, persze magyarra fordítva... Ismertek ilyeneket?
2013. nov. 10. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
STAR WARS
2013. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha ezt ide leírnám veszélybe lennél, mert olyan dolgokat tudnál meg, amit senki sem...csak a könyvek vásárlói, de azok szigorúan titkosak, még a 3 betűs szervezetek sem tudnak róla:)


Aryana Havah, egy romániai pszihológusnő interjúja egy 7 éves kisfiúval, aki az Inuaki bolygóról inkarnálódott a Földre, Romániába, hogy tanítást adjon át az emberiségnek...


inuaki, abennem élő reptilián


és itt a 2. része


Aryana Havah - INUAKI 2. könyv - Zamolxtól egy új korszak felé


kicsit tömény lesz, de nagyon érdekes, de tanácsolom, egyszerre ne olvasd el mindkettőt, hagyd ülepedni egy kicsit a könyv mondanivalóját.

2013. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pl David Icke összes !.
2013. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lépj be a szcientológusokhoz, ott kitanítanak.

Na jó, csak vicceltem. Olvasd el a Predator sorozatot, nagyon jó.

2013. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2es

vagyok!

ugyan árulja már el az a sok tavaszi gyökérképződmény, h miért kellett lepontozni, mikor a kérdésre válaszoltam, és egy jó könyvet is adtam meg.

aki a sok piros pacsit nyomogatja, inkább vegye ki a kisujját a biliből, mert belelóg még!

2013. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért pontoztak le,mert gyökér trollok akik csak ezért járnak fel.
2013. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

köszönöm 6os.

soha nem értettem az ilyen embereket.

ha egy kérdésre normálisan válaszolnak, amit a kérdező kérdezett akkor mi értelme...?

most független attól h ki mit hisz, a kérdező csak könyv címeket akart...

úgy látszik már válaszolni sem érdemes:)

2013. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2013. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!