Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » "Halálos ágyán" beszél az...

"Halálos ágyán" beszél az egykori CIA vezető az USA-ban őrzött idegenekről. Ezt elfogadod cáfolhatatlan bizonyítéknek?


2013. nov. 12. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha emlékszel, de 1 vagy 2 évvel ezelőtt az USA-ban kihirdették, hogy találtak sellőket. 2 héten belül már egy jenki sem kételkedett a sellők létezésében. Akkor jött a meglepetés: az USA csak felakarta mérni, hogy mennyire hiszékenyek a jenki állampolgárok.
2013. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
NEM. Nem tűnik cáfolhatatlannak. Valami öreg papa akadozva beszél ezt-azt. Simán lehet a videó megrendezett, vagy a papa is hazudhat direkt, vagy az is lehet, hogy már ilyen korára megkergült. Az én nagymamám utolsó hónapjaiban azt képzelte, hogy ami a tévében meg, az ott meg mellette (vagyis mintha a tévében lenne...). Simán kinézem a fószerből, hogy beképzelt magának ezt-azt. Persze lehetséges, hogy igazat beszél... de semmiképpen sem cáfolhatatlan a videó.
2013. nov. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na de...ő egy fotelben ül. Akkor nem halálos fotelén?
2013. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Shai-Hulud ***** válasza:
"Halálos ágyán" már félrebeszélt szegénykém... :DD
2013. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Láttam már öregasszonyt annyira meghülyülni(haverom nagyanyja volt, nyugodjék békében szegény), hogy nyár közepén egy pár hétig minden nap szentül meg volt győződve róla, hogy karácsony van. Nem zavarták az olyan apróságok, hogy 40 fok van és tűző nap. MINDEN. NAP.


Na kb. ennyit ér ez a videó..

2013. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!