Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki lehet a legjobb UFOlógus,...

Ki lehet a legjobb UFOlógus, UFÓ kutató magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 23:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
#10: Te kis hamis, Annácska = Veronika = O. Marika és még sokan mások :)
2013. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Veronika,= Orsitsch

Mária = Prödl Annácska. szerintem Adamski, nem transzvesztita, hogy női nevet válasszon magának. :-)

2013. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ne fárasszatok már ...
2013. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Prödl Annácska válasza:


Veronika, George Adamski és Orsitsch Mária :-)


Szerintem

Prödl Annácska=Josef Keitel=Orsitsch Mária


Ufókutató nem létezik. Sem jó, sem rossz. Az összes tudományág érintett, de az itt használatos értelemben nem létezik ufókutató.

2013. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 nemelfogult ***** válasza:
0%

"Ufókutató nem létezik. Sem jó, sem rossz. Az összes tudományág érintett, de az itt használatos értelemben nem létezik ufókutató."


Ez részben igaz, mert tényleg sok tudományág lenne érintett, de másrészt ez nem laboratóriumi és karosszék feladat. (Csak az exopolitikusnak... ha érti valaki, hogy mire gondolok). Szóval, ha történik egy eset akkor azt meg kell vizsgálni. Csak úgy, mint itt a GYK-on kijelenteni, hogy ez a foto, video vagy beszámoló kamu... az annyit is ér. És ma tudományos végzettség vagy szakosodástól függetlenül az az ufo kutató, aki utánajár a történteknek.

2013. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Nemelfogult nem értettél meg.


Az ufó nem azonosított repülő tárgy. Mások által nem azonosítható repülő gépezeteket gyárt a hadiipar, illetve folyamatosan kísérleteznek ilyenekkel. Már ez is nagyon sok kutatást feltételez.

Az élet eredetének kutatása is komplex kérdés. Orvostudománytól, antropológián stb. át egészen a teológiáig folynak kutatások.

Nem karosszékben üddögélő, hümmögő, fejcsóválók. Nem. Aktív kutatásról beszélek.

De egyikük sem hord össze badarságokat alakváltókról, reptoidkoról, világvégéről, más egyebekről.

2013. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 nemelfogult ***** válasza:
0%

"De egyikük sem hord össze badarságokat alakváltókról, reptoidkoról, világvégéről, más egyebekről."


Ha ezt írod, akkor talán te nem érted amit gondoltam. Hol írtam én a fentiekről? Ha szerinted csak katonai fejlesztés biológiai és high-tech kutatások fedik ezt a témát, akkor nem tudod miről beszélsz.

És főleg itt GYK-on, elvégre innen jött a kérdés, ha valaki ufo kutatásról kérdez, akkor másra gondol. Azt pedig fedi amit említettem.

2013. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

56%-os szerintem az appercipiáló képességed versenyt fut a funkcionális diszlexiáddal. Fura, hogy egyik sem győz.

Olvasd már el mindkét hozzászólásomat rendesen!

2013. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 nemelfogult ***** válasza:

#18


Talán fejtsd ki bővebben, mert szerintem értem mire célzol csak nem egyezik a véleményünk, de talán tényleg nem értem.

Ha pedig kellemetlenkedni akarsz (ami úgyse jön be, mert itt GYK-on ebbe mosolyogva bele lehet szokni), szóval olvassál a dislexiáról mielőtt dobálódzol szavakkal:)

2013. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ok látom nehéz választani a többségnek, ezért írok néhány jelőltet:


Kriston Endre, Soós Tibor, Pusztay Sándor, dr. Egely György, dr. Verőczey Ernő, prof dr Colman Von Keviczky, Hargitai Károly, Kisfaludy György, Kalmár Iván

2013. nov. 25. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!