Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha téged már elvittek az...

PÉTER PÁL PENN kérdése:

Ha téged már elvittek az idegenek szivesen emileznék veled, kamusok ne.! Személyes contact is lehet;-) Én bizonyítani tudom számtalan háromszög alakú anyajegy van rajtam, ami2-3 centis volt az első pár napban! Mért nem beszél az USA az idegenekről?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 00:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ezért tartom kizárt dolognak egy idegen civilizáció kifejlődését."


ne ezért tartsd kizártnak, hanem mert lehetetlen az élet kialakulása. az élet nem kialakul, hanem teremtési aktus által jön létre.

2013. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Evele123 ***** válasza:
Az utolsó 2 válaszolónak, akik utánam írtak, kívánom, hogy vigyék el őket valamelyik éjjel és ne töröljék ki az emlékezetüket! Az az érzésem, igen hamar átváltoznának ők is szkeptikusból hívővé. Én elmeháborodottnak, nem normálisnak hívtam azokat, akik ilyen élményről meséltek. Lehet, hogy pont azért vittek el, mert hitetlen Tamás voltam. Egyébként attól, hogy valaki nem hisz egy bizonyos dologban, attól az még létezhet...
2013. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az idegenek démonok. csak földönkívülinek adják ki magukat. nincs rajtunk kívül más hús-vér technikai civilizáció az univerzumban.
2013. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Evele123 ***** válasza:
Persze, a Föld meg lapos...
2013. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 nemelfogult ***** válasza:

A kérdező azt ígérte, hogy bizonyítani tudja. Manapság egy anonim fotó készítése igazán mindenki számára lehetséges, miért nem látjuk a fotót, miért kell "hinnünk" valakinek, amikor bizonyíthatna is??

Nekem van olyan ismerősöm akin vannak ilyen jelek. Nem lehetetlenség, de az első lépést annak kell megtenni, aki állít valamit.

2013. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem is elvittek egy éve, de szerencsére ügyes voltam és megléptem.:P Rosszul tették, hogy elvittek, mert már tudom, hol van a rejtekhelyük. Reszkessetek, űrlények!
2014. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!