Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufók kínozzák Nelli nénit? Mi...

Ufók kínozzák Nelli nénit? Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Földönkívüliek ostromolják a 80 éves Nelli nénit. Egy Závár névre hallgató idegen már többször megműtötte az idős asszonyt, aki az amerikai űrhivataltól, a NASA-tól vár segítséget.


Sokszor a földönkívüliek valóban kísérleteznek embereken, pont olyanokon akikena társadalom nevetne ha elmondanák és nem is lennének képesek hitelesen előadni a bajaikat.


"– Többször megkínoztak, tenyérnyi húsdarabokat operáltak ki belőlem, hogy a génjeimet tanulmányozhassák – jelentette ki Nelli néni. –"


[link]


Szerinted igaz lehet ez a tőrténet ? Fog a NASA vagy más segíteni Nellinek ? A kis szűrkék állhatnak a háttérben vagy a Reptoidok alattomos tevékenysége és Szűrke elrablásnak álcázzák, részben hogy befeketítsék a Greyeket, másrészt pedig hogy az emberek összemossák. Mi lehet az igazság?



2013. nov. 28. 18:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

egy 80 éves öregasszony nyilván nem képzelődhet :)

mondjuk nem kell hozzá 80 évesnek lenni, elég pár vicces cigi is

2013. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Ufók kínozzák Nelli nénit? Mi lehet a háttérben?"


Pénz. Valaki(k) pénzt remél(nek) a sztoriból.

2013. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hé!Én voltam olyan hülye és képes voltam még két hónapja kidobni 1000 Ft-t egy ufo magazinra.Még mindig itt porosodik a polcon.Szóval ne mond hogy nem nyitunk felétek.Igenis nyitunk,csak hát nem fogok ezer forintokat (ráadásul ez akciósan volt ezer) kidobni mindenféle szennylapokért.


Különben:Hú!Láttad a Világok harcát!Aztaaaa!Akkor te már biztos asztrobiológus vagy!Képzeld,én meg láttam a Star Trekből néhány epizódot,ergó én egy zseniális űrmérnök vagyok,aki hegyes fülű legénységével saját építésű enterprise csillaghajójáról sugározgatja magát ide-oda.


A világok harca egy látványos film,és semmi több.A vége viszont mint a sci fik nagy részének,itt is hülyeség.Például egy idegen környezetben fejlődött fajt nem tud megtámadni egy földi vírus/baktérium,mert nem biztos (nagy valószínűséggel nem) azonos a két faj kémiája.Tehát elképzelhető hogy szegény SARS vírus keresgélné a szükséges fehérjéket,de lehet hogy az idegenek testében egy teljesen másik fehérje látja el mondjuk az adott kémiai folyamatokat.És bumm,a vírus máris képtelen megfertőzni a gazdatest sejtjeit.

Ezen kívül nekem az első gondolatom a film végén ez volt:Ha képesek űrhajót építeni,hogy a fäszba nem képesek rendes szigetelést megcsinálni?


Igazából kérdező,ha tudnád milyen hülyeségeket tartasz valóságnak,legszívesebben fejbe lőnéd magadat.

2013. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Újab fejlemények : [link] akarta magáévá tenni a nénit
2013. dec. 2. 16:41
 15/22 A kérdező kommentje:
2013. dec. 2. 16:42
 16/22 Shai-Hulud ***** válasza:

Még újabb fejlemények: Nelli néni szerette volna, ha legalább egy UFÓ megszexuálja, de azok ijedtükben inkább még Pataki Attilát is visszaadták.

Nelli nénit azóta nyilvántartják a tömegpusztító fegyverek között, ő lett a csillagháborús fegyverrendszerek egyik leghatékonyabb eleme.


"Most gondoljátok újra a tőrténetet ! Na?"

Újragondoltam. Ez egyre nagyobb baromság.

Adamsky, nagyon romlik a színvonalad! Régebben sokkal normálisabb voltál!


Pedro

2013. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Eltérítettek az UFÓk & megvilágosodtam Perdó !
2013. dec. 2. 17:17
 18/22 Shai-Hulud ***** válasza:

Megvilágosodtál? Miért, eddig sötét voltál? Néger? :o

És hogy világosodtál meg? Világít a füled? Vagy mid világít? :)

Pedro

2013. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt a kérdést minden nap fel tenni?kicsit uncsi!
2013. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Pedró a szellemem világosodott meg. Megértettem az élet mély értelmét és szellemileg magasabb dimenzióba jártam, hála a UFÓknak
2013. dec. 2. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!