Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a helyzet az ufóhívők és a...

Mi a helyzet az ufóhívők és a szkeptikusok között?

Figyelt kérdés
Az ufosok mindig a szkeptikusokat akarják meggyőzni, miért jó az nekik.

2013. nov. 29. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:

már vagy húsz perce kérdezném, hogy miért jó az az ufóhívőknek, hogy a szkeptikusokat akarják meggyőzni?

de sehogyan sem sikerült kiírni.

2013. nov. 29. 14:03
 2/9 anonim ***** válasza:

ez olyan mintha megkérdezel egy reformátust, meg egy evangélikust...h mi a helyzet...

mind a ketten hisznek vmiben, de teljesen máshogy közelítenek hozzá, és ebből még háborúkat is csináltak.

nos itt ugyanez a helyzet csak kicsiben...:)

2013. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, de ha jobban megnézed az ufo-hívők azonal dührohamot kapnak amint elkezded logikusan megmagyarázni az állításukat. pedig a legtöbb szkeptikus valószínűleg tartja az idegenek létezését, de ahogy mindegyik emberben a szkeptikusokban is felmerül a kérdés, hogy ezt honnan veszi ilyen biztosra? ezért torkol háborúba egy kérdés. az ufó-hívők és a szkeptikusok között. Üdv: Jigsaw egy válaszadó.
2013. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sötét és gonosz háború dúl a hívők és a szkeptikusok között.


Sajnos még egyik fél sem jutott dűlőre, de tudom hogy egy nap eljön az igazság pillanata.


Üdv: pormetehus.

2013. nov. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez éppen forditva szokott történi a szkeptikusok akarják meggyözni a hivökett.
2013. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zed100! te minek vallod magad?
2013. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra irányul, hogy majd minden kérdésben szerepel "mit szóltok szkeptikusok?"

Tehát a szkeptikusokat akarja itt valaki, v. valakik győzködni.

Szerintem a szkeptikus azért szkeptikus, mert Ő nem hisz, hanem tud. És azok az emberek akik tudják a megoldást, csak mosolyognak a sok értelmetlen baromságon és nem állnak le vitatkozni.

2013. nov. 30. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled kérdező a legtöbb kérdés már úgy kezdődik, hogy "mit szóltok ehhez

szkeptikusok?" ha válaszolsz a kérdése. azonnal jön a felháborodás. én a legtöbb ilyen kérdést kerültem mert nyilvánvalóan csak provokálás a szkeptikusok felé+ egyáltalán nem akarom feleslegesen tépni a számat, mert legtöbb ilyen ember hajthatatlan pereces. másrészről egyáltalán nem vallom magam szkeptikusnak én csak egy válaszadó vagyok.

2013. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os attol füg milyen témában.
2013. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!