Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok is hasonló szexuális...

Az ufok is hasonló szexuális kapcsolatokkal szaporodhatnak, mint az emberek?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz az ufok hogy szaporodnak?

2013. nov. 30. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
ők programozással :)
2013. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Szinte remegve várom, hogy valaki beírja, hogy "az ufo=ismeretlen repülő tárgy és azok nem szaporodhatnak.... de ha földönkívüliekre gondósz.."
2013. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Az UFO az azonosítatlan repülő objektum, így nem "szerves úton" szaporodik, hanem jó eséllyel gyártják :p
2013. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
akik itt válaszoltak eddig, az egy nagy nulla, ha nem válaszoltok rendesen mindnekit lepontozok! nem az volt a kérdés, hogy mi az ufo!
2013. nov. 30. 16:36
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy a hírhedt "fourhoundredfour" mondaná: Fajtól függ.


Pl. a szilvásbuktoidok már évszázadok óta szilvásbukta klóngyárban készülnek; a fénylények a csillagok fényéből születnek;

a gumhódok beporzással termékenyednek meg és utódaik kelbimbóra emlékeztető tojásokból a Krizonosztria Felikálisz énekére kelnek ki

2013. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

szerintem nem szaporodnak, tenyésztik őket, mint minket is a földön nemsokára.

genetikájukból kivették a szaporodásért felelős gént, és egy generáció alatt, kitisztult a fajból a szaporodás ösztöne.

ekkor a vének tanácsa határozatot hozott, h az ő engedélyükkel lehet csak a lelkeknek reinkarnálódni, bármelyik galaxisba, és bolygóra.

a vének tanácsa létrehozta a MI(mesterséges intelligencia ) segítségével, a biorobot testeket, majdnem ugyanaz mint a mi testünk itt a földön, de az agyat, egy bio organikus számítógép tölti be.miután ezek a testek legyártásra kerülte, különféle jellemzők alapján rakták össze őket, vagyis inkább h pontos legyek, genetikai laborokban kvantum -holografikus rendszerek segítségével megtervezték a leendő test fizikai paramétereit, és elkezdték éterből, és a dúrvább anyagi részét pedig szerves életből szintetizálni.

majd mikor a test előállt, (nagyjából, mint a mátrixban, mikor mutatják a mezőket, ahol termesztik az embereket), akkor a vének tanácsának döntése alapján elfoglalhatta a lélek a neki szánt testet, majd utána következett a sorsa, vagyis az a bioprogram, amit az agya helyén elnevezett bioorganikus számítógép lefuttatott a testében.


de amúgy a viccet félretéve, mert ezt kb annyi idő volt kitalálni, míg leírtam, sehogy nem szaporodnak, mert ilyen NINCS!

2013. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
menj velük és nézd meg 3D be .
2013. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
66%

Én szívesen válaszolok a kérdésedre, attól függetlenül, hogy miben hiszek, mit gondolok a témáról, és hogy az UFO-k valóban közlekedési eszközök, mivel értem, hogy mire voltál kíváncsi és végül is ez is csak egy téma, ami iránt normális dolog érdeklődni.


Azt hallottam (és láttam az Ősi Idegenek c. műsorban), hogy ha a reprodukciójuk nem olyan, mint általában a földi fajoké, szóval nem közösüléssel termékenyülnek meg, akkor mesterséges úton tenyésztik ki az utódaikat. Egyesek szerint azért rabolnak embereket, hogy a génjeiket felhasználhassák a kvázi lombikbébi programjaikban, mert ők már túl belterjesek ahhoz, hogy a saját DNS-ükkel tartsák fenn a fajt.


Sok nő állítja azt, hogy akkor rabolták el, amikor 3 hónapos terhes volt, majd az embrió egyszerűen eltűnt a hasából. Van, aki azt is mondja, hogy 10 évvel később megint elvitték, akkor pedig találkozott egy földönkívüli gyerekkel, akiről tudta, hogy az az ő meg nem született kislánya. Ezek szerint az emberi embriókhoz adják hozzá a saját DNS-üket, mert ők a fejlődésük során elvesztették a szaporítószerveiket.


Én ezekről az elméletekről tudok.

2013. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7es vagyok!


na és én miről írtam???

lehet gondolkodni...pedig a képzelet szüleménye volt!

2013. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!