Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az emberek miért hisznek a...

Az emberek miért hisznek a 404-hez hasonló embereknek?

Figyelt kérdés

[link]

Ez visszaad valamennyi értelmi színvonalat, de szinte már istenítik.

És azt nem tudom, most eldönteni, ezt most mindenki komolyan gondolja vagy szerepjáték vagy hülyéskedés?


2012. nov. 2. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert 404-es Reptoid ! És a Reptoidok sokkkal, de sokkal értelmesebbek nálatok :D. Bizony, Én már sok reptoidot láttam.
2012. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szimplán idiótàk!404 pedig egy senki!
2012. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
404 egy reptoid manipulálja őket.
2012. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*és
2012. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
404 egy barom.
2012. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a fórum a Szentendrei Elmegyógyintézetnek van fenntartva, hogy ott tarthassák egymással a kapcsolatot a külön elzárt egyének.
2012. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az emberek nagyon könnyen elhiszik, amit el akarnak hinni. A mindennapi unalmas robotolás mellett jó elhinni, hogy mindez igaz, és hogy különleges lehet valaki, hogy beavatottá válik valami nagy titokba. Nem is biztos, hogy ez tudatos folyamat, tudat alatt sokan vágynak erre, és a racionalitásuk nem elég erős, hogy ébresztőt fújjon.


Tulajdonképpen egy mese, ugyanolyan szerepe van, mint a meséknek évezredek óta. Vagy a mozifilmeknek. Nincs ebben semmi rossz, ha közben nem veszítjük el teljesen a kapcsolatot a valósággal.

2012. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 x) ***** válasza:

404-nek is csak nagyon kevesen hittek. A "megszállott fanatikusai" is csak trollkodtak. Meg persze jó játék volt ez az egész. Tényleg mint egy szerepjáték. Amúgy a történetei egyáltalán nem voltak rosszak ha engem kérdeztek. Nem úgy értem hogy teljesen hihetőek voltak, hanem nagyon igényesen voltak megfogalmazva és át voltak gondolva. Meg persze megadták azt amire egy átlag ezotériában hívő vágyik, egy nagy sztorit. De ettől függetlenül azért mindenki érezte hogy ezek nem valósak.

Akik meg tényleg hittek neki azok abba a hívő kategóriába tartoztak akiket már teljesen elvakított a vallásuk (vagy idegenekben való hitük) és nem voltak képesek észérveket nézni. 404 is csak ott cseszte el hogy nagyon be akarta bizonyítani hogy igazak a történetei. Lásd a világító kő... nem volt jó ötlet az az elemlámpával megvilágítós dolog.

2012. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Például azért, mert háromnaponta akad valaki, aki megkérdezi, ugyanígy... Ha első látogató lennék az oldalon, most már engem is érdekelne, ki a fene az. Felejtsük már el végre ezt az értelmiségi rémálmot, és lépjünk tovább.
2012. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Várjatok, akkor ez ott komoly?

Mert én próbálkoztam kérdést feltenni azzal a témával kapcsolatban, de letrolloztak és tiltottak az oldalról. (Jó nem 404-gyel kapcsolatban tettem fel kérdést meg nem is az ufókkal, de akkor is.)

2012. nov. 2. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!