Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok is hasonló szexuális...

Az ufok is hasonló szexuális kapcsolatokkal szaporodhatnak, mint az emberek?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz az ufok hogy szaporodnak?

2013. nov. 30. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

úgy tudom hogy fajoknál különböző.


a reptiliánok tojással szaporodnak, a hasukban hordják a tojást, és ott tartják melegen, mikor eljön az idő akkor szülik meg, nem ismert számomra hogy a nemiszervük milyen.

Miután a tojás kikerül a hasból akkor a új reptilián azonnal feltöri a tojást és lesz egy reptilián gyermek.

Az anyja az emlőjén keresztűl szoptassa, évmilliók alatt ő nekik is kifejlődött ez a tulajdonság, gyík létükre nincs farkuk, ugyan úgy mint mi elvesztették a farkukat és csak farkkezdeményük van. (viszont előnyösek voltak mivel több millió éves tapasztalat és fejlődéi lehetőségük volt)


A szürkéknél úgy tudom, hogy genetikailag nem stabilok, azért rabolnak el minket hogy a szaborodásunkat beiktasság a saját genetikai állományukba.

A genetikai stabilitásukat év ezredek alatt elvesztették, a fejlett agyuk miatt és ők mesterségesen hoznak utódokat létre, A dns kiséleteik során biztosan különböző egyedetek hoznak létre.

Nem ismert tovább a szaporodásuk. és az sem hogy kisérleteikkel mit értek el.


Sok fajta lény van még, de nem részletezném.


Terméesztesen megjegyezném hogy ez nem biztos hogy igaz.

senki nem fog olyan választ adni ami 100%-osan igaz,


Hiszen a kérdésedre egy fontos kérdés: honnan tudná egy ember hogy hogyan szaporodik egy földönkívüli lény?

2013. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Az idegeneknek is vannak nemi szerveik aminek segítségével közösülni tudnak egymással. kutatásaim szerint nem egy, hanem több földönkívüli faj él a földön Az emberek tudta nélkül kb néhány fajjal találkoztam idáig, de tudom,hogy nem mindegyik fajnak kell nemi szerv, hogy szaporodjon, de némelyik fajnál a hím egyed viseli a vaginát nem a nőstény
2013. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10-es, ha jól van megfogalmazva, és elég fantasztikusnak, de első blikkre hihetőnek tűnik, akkor bármit írhatsz, mindig lesz olyan kretén, aki (akár fenntartások nélkül is) elhiszi. Mit gondolsz, a vallások dumái hogyan születtek? :D


Gratula a leíráshoz egyébként, nem is sikerült olyan nagyon rosszul ;)

2013. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

kösz scpetic...

már rengeteg ilyet írtam ide, és más helyekre is, a sok nem normális meg megkajálja egyből...

az ember olyan mesét ad be egy kis kreativitással, amit csak akar!

2013. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
7-es szerintem az ember nem fog lemondani a sextől , én sem mondanák le róla!
2013. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

mivel sokféle galaktikus nép van, nem tudok mindegyikről írni, hogy ezt a dolgot miként oldják meg.

az általam ismert fajok a leigázott bolygók népeit, először genetikai géntérkép felállítására kötelezik.ezt a vének tanácsa kielemzi, ha találnak mutálható gént, ami azt jelenti h a a régi benépesítésből mikor a tejútrendszert benépesítették ezek a fajok maradt még a genetikai kódjukban, akkor ezt a gént, vagy gén részt izolálják.

ezeknek a földönkívüli fajoknak már megvan ez a géntérképük, így a fejlett (előző válaszomban említett),kvantum-holografikus számítógépeken elvégzik a párosítást, és a gének reprodukálhatóak ezzel a párosítással, akkor megkezdődik az adott faj, elkorcsosítása.

többféle módon csinálják.

vagy selejt géneket ültetnek a bolygón lévőkbe, de így csak egy lassú, populáris elhalálozás lesz, ált vmi betegség miatt, ami az immunrendszer torzulása végett fog kialakulni.

vagy a rövidebb utat választják, a sterilizációs programot.

itt vagy egy vírus által a lakosságot nemzőképtelenné teszik, de itt fenn állhat a vírus mutálódása is az ismeretlen lakosság génkészlete miatt(ált egy saját vírust alkalmaznak, ami az ő génkészletükön lett kikísérletezve, ezért veszélyes más fajoknál)vagy választják a szintén genetikai manipulációt, ami lassabb, de biztos a hatása.

génmutációval elérik, h a születendő gyerekek vagy alapból sterilizáltak legyenek, a szaporodási képességük hiányozzon, hiába lennének meg a szerveik, vagy már a mutáció miatt úgy születnének h a szervek sem alakultak ki.

így, ezzel az eljárással egy faj, egy vagy két generáció alatt a kihalás szélére sorolható.


na remélem tetszett a mese....:)

2013. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
névjegycserével
2013. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!