Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha sokszor UFÓKról álmodok,...

Ha sokszor UFÓKról álmodok, azért lehet mert eltérítenek? Kiválasztott vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran arról álmodok, hogy éjjel az ufók elvisznek és vizsgálnak. Kiveszik a DNS-emet meg hasonló vizsgálaton esek át miközben egy ágyon fekszek.


Sokat olvastam, hogy az eltérítettek is ezt álmodják és ez nem álom, csak mi így érezzük és valójában az ufók elvisznek. Lehet engem is elvisznek folyton ?


Kiválasztott lennék ? Egy erős fizikai és szellemi lény, az emberiség krémjéből való ? Ugyanis ezeket viszik el. Erős nem lehetek mert vékony anorexiá vagyok, így hát ez kiesik, de ehet mivel keveset eszek, így nem mérgezem magam állományjavítóval, meg műkajákkal, adalékokkal és egészséges vagyok, az hogy szellemileg jóval agyasabb vagyok, mint az okosak is az tiszta, de azt is álmodom, hogy tenyérnyi húsdarabokat is kiveszbek sokszor, ami nem lehet mert sovány vagyok és meglátszana. Hogyanlehet ez?



#UFO #kiválasztott #ELTÉRÍTÉS
2013. nov. 30. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha el is visznek valakit, azt nem azért választják, mert az emberiség "krémjéből" valóak...n ámítsd magad, hogy mennyire kiválasztott vagy. Egyszerűen azt viszik el, akiben van valami, amit vizsgálni akarnak...lehet, benned épp az anorexiát. Tehát attól, h x kísérletre alkalmas alany vagy, nem jelenti azt, hogy bárkitől jobb lennél...
2013. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

földönkívüliek kínozzák Nelli nénit

ezt a kérdést láttad már?

2014. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!