Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Újabb bizonyíték az UFO-k...

Újabb bizonyíték az UFO-k létezésére! Még kételkedsz?

Figyelt kérdés

Egy fotós time-lapse videóban rögzítette véletlenül egy azonosítatlan repülő tárgy mozgását!


[link]


[link]



2013. dec. 1. 13:02
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:
3%
Nézd.. az, aki vak kíván maradni, annak te mondhatsz bármit sajnos... úgyis az marad, és mindig ellene fog érvelni, hiába lenne/van rá tutibiztos bizonyítékod.
2013. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grielean ***** válasza:
63%

Gondolkozni luxus? Nem mondod, hogy egy olyan embernek, aki hínárokból von le olyan következtetést, hogy az emberi élet a Földön kívül kezdődött, te fenntartás nélkül elhiszel bármi marhaságot? Mi köze a hínároknak az emberhez? Te talán a növények közé sorolod saját magad?

Másrészről, ha az egészet valódinak vesszük is, akkor is ez legfeljebb arra utalna, hogy a Földön kívül is léteznek hínárok, nem pedig arra, hogy a Földre is csak innen kerülhetett.

Harmadrészt, utánaolvastam, és Wickramasin semmivel sem tudta igazolni, hogy a meteorit ne fertőződhetett volna meg már azelőtt, hogy ő egyáltalán odaért. De ő ebből máris tényszerű következtetéseket von le.

Három irtózatos baki, és gyakorlatilag még csak a szöveg bevezetésén vagyunk túl!

Ezen túl az olyan apró bakik már mellékesek, minthogy a dinoszauruszok idejét 55 millió évvel ezelőttre teszi, mivel nemhogy az idejük, hanem annak vége is 65 millió éves...


Egy jó tanácsot ha elfogadsz tőlem, mielőtt belinkelnél bármit is, próbáld meg értelmezni azt! Gondolkodni! Mert így csak saját magadat járatod le újra és újra, és ha egyszer találnál valamit, ami valódi, addigra már senki nem fog komolyan venni...

2013. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

"...akár hiszetek benne, akár..."

Ez itt a legtudományosabban elárulja a cikk hitelességét!!!

2013. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

12x néztem végig igen figyelmesen a videót. Sehol nem találtam még csak nyomát sem olyasmit, amit a te felfogásod szerint ufónak kellene tartanom.


Ami biztos: a kis összeállítás látványos képi effekt. Érdekes. De csak mint esztétikai élmény.


Ami még biztosabb: a földfelszín és mögötte az ég két külön felvétel. A horizont képtelenül penge éles. Nullától végtelenig. Camera Obsucával készíthető ilyen felvételt. Kereskedelmi forgalomban nincs olyan nagy fényerejű lencse, amivel ez előállítható. Annyira le kellene rekeszelni a nagy mélységélességhez, hogy nagyon hosszú záridővel lehet csak megfotózni.

Az időzített felvételsoron ez még lehetséges is, de ugyanilyen nagy mélységélességet látom a valós sebességű felvételek esetében is (ahol jönnek-mennek az emberek.

Egy részen tetten is érhető a maszkolás, ahol az ég egy homogén ciánkék folt.

Rendesen a levegő fénytörése miatt a kék vagy sötétkék eget a horizonthoz közelítve egyre világosabbnak látjuk. De ezt nem számítva sem lehetne tökéletesen „üres”.

A sarkcsillag körül forgó ékszaki ég elmozdulása picit sincs összhangban a talaj megvilágításával.

A tábortüzes résznél a balra mozgó fények az fejlámpákból származnak.

Az égen itt-ott látható szabálytalan mozgás nagyon lassú. Meg kellene határozni a felvételek közötti időt.

Annyi igaz, hogy ezeket nem tudom (én) azonosítani. Már ha nem kapu az egész.

Mivel egészen biztos, hogy montírozott az egész, így bármi lehet.

2013. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
élvezd ki még ezt a pár napot, kérdező, úgyis letiltanak majd, mert állandóan, ennyi kamu dolgot nem lehet összehordani...mert van egy ilyen opció is van, a kérdés bejelentésnél, h a kérdés kitaláció...
2013. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan a második linkre gondoltam, csak az elsőt próbáltátok cáfolni...sikertelenül -.-


[link] fotós time-lapse videóban rögzítette véletlenül egy azonosítatlan repülő tárgy mozgását!

2013. dec. 1. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan olvasási nehézségeid vannak. Én a felvételt elemeztem ki, de nem tudod értelmezni, csak trollkodsz.

Ami a legszebb, elorozott névvel.

2013. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!