Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A linkelt felvétel jó lesz...

A linkelt felvétel jó lesz válasz arra, mit hisznek el a szkeptikusok?

Figyelt kérdés

Íme: [link]


Persze, ha nagyon szigorú akarok lenni, erre is mondhatom, hogy trükkfelvétel, vagy azt, hogy valódi, de csak egy apró modell, nem fegyver. Meg nem is ufó, mert hát leírták, hogy mi ez.


Érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről. Nem szűkítem le, mert nem hiszem, hogy két tábort alkotnánk. Szóval bárki bármilyen válaszát szívesen elfogadom.

Na jó, jöhet a lói, kuglófember, kínai lámpás is, ha erre érez valaki késztetést.


2013. dec. 7. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyivel nehezebb 15 baromságot beleszerkeszteni a képbe mint csak egyet?
2013. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt van a link mit nyertem? :D [link]
2013. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit lehet erről gondolni? Valami izé, aminek a kilövéséről sorozatfelvételt készítettek, így láthatjuk rögzítve képekben az útját. Vagy mit kellene ebbe belelátni?
2013. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Nézd, attól még, hogy én szkeptikusként valósnak, vagy valótlannak ítélek meg valamit, attól még az nem lesz sem igaz, sem hamis és ez igaz a hívőkre is. Mindenki megtéveszthető én sok dolgot tartottam már tévesen igaznak, vagy történetesen hamisnak, ezt spec elhiszem.
2013. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2es belinkelte a cikket, drón repülőgép felszállása látható.

ebbe nem is lehet semmi mást belemagyarázni.

2013. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Információ Kapitány ***** válasza:

Amikor becsatornáztak odaföntre, kitisztították a sejtjeimet molekuláris szinten, hogy azok világítsanak és az angyalok számára világítótoronyként funkcionálva hozzám találhassanak!


"A pásztor kontár szertartása felhőkönnyű újrakezdésre sarkall." (Coelho)


"Tipikus sors, gonosz ígéret

Süketen megkíván a hold

Vak talizmán, törékeny virág

A háború minden bűnt felold

Világ van az arcodon

A hold megkísért, mindig tudták

Szomjasan reszketni idegen

De nekünk mindezt csak hazudták"

(Ákos)

2013. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!