Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy UFÓ invázió ugyanolyan...

Egy UFÓ invázió ugyanolyan lenne, mint a világok harcába a filmbe?

Figyelt kérdés

Most nézem a Tom Krúise féle világok harcát, amibe a tripodok leigáznak minket. Ilyen lenne lehet egy ufóinvázió is?


Lehet mélyen a föld alatt van valami elásva, amit még nem találtunk meg ? Hiába lő rájuk a honvédség lepattan minden ?


Lehet olyan, hogy rádobnak atombombát és semmi kárt se tesz bennük, mert pajzsuk van? Lehet ilyen?



2013. dec. 8. 22:03
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
97%

Napi 24 órában trollkodsz, pedig inkább a helyesírást kellene gyakorolnod.


Ha eltekintünk attól, hogy földönkívüliek támadása aligha valószínű, bármilyen lehet. Bármi.

2013. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
48%
emberiségnek esélye sem lenne az idegenek ellen, a filmek mind baromság
2013. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 Grielean ***** válasza:
52%

Mivel gőzünk sincs arról, hogy egyáltalán valóban van-e olyan faj valahol, ami képes eljutni ide, pláne még kisebb az esélye, hogy valóban el is jutottak idáig, így legfeljebb találgatni tudunk.

Talán jártak már itt.

Talán már úton vannak felénk.

Talán már itt is vannak köztünk.

Talán hagytak már itt a föld alatt valami gépeket, amik csak a megfelelő időpontra várnak.

Talán van olyan pajzsuk, ami ellen hatástalanok a mi fegyvereink.

Stb.

A lényeg a talán, talán, talán. Bármi lehetséges. Az már egész más kérdés, van-e az egésznek köze a valósághoz...

2013. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim válasza:
7%
Xd most ment a TV2 ön.Most néztem meg XD
2013. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó film volt. én a kislányt sajnáltam szegényke. az a Robi gyerek nagyon mocskos volt, remélem ilyen a valóságban soha nem fog megtörténi nem magamat félteném, hamam a családomat. :D
2013. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
Úpsz! hamem=hanem Adamsky amúgy neked nem a minimaxot kellene nézned?. :DDD
2013. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
igen, de most már menj aludni
2013. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
7%
Olyan idióta volt az egész család h megértettem az idegenek mért akarták kinyírni...érdekes h a Föld mindig valami gagyi módon menekül meg,vagy vírusos lesz a vindózuk vagy elviszi őket a taknyos nátha.még jó h a szuper védőpájzsot Tom Krújíz kisbaltával áthidalja.
2013. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem olyan lenne, ha tényleg le akarnának igázni egy másodperc alatt már senki nem élne ...
2013. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
na meg a pohár víztől kinyiffanó idegenek akik megszálnak egy vízben gazdag bolygót.egy igazi inváziónál egy gyilkos vírussal ,gázzal,vagy nanotechnikával se perc kicsinálnának...
2013. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!