Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ebben a kategóriában az ufo...

Ebben a kategóriában az ufo hívők, miért fanatikusak? Miért nem tudják beismerni, hogy tévedtek, és ezek a jelenségek agyuk szüleményei?

Figyelt kérdés

tegnap is volt egy ilyen kérdés, és még a végén ők voltak megsértődve, ha egy normálisan gondolkodó ember, elmondja, hogy mit gondol a témáról és lehet aki ilyenekben hisz, ennyire, szakemberhez fordulhatna.

De ők csak erősködnek tovább.

Lehetséges hogy ők trollok igazából, és miattuk lett ez a kategória olyan, amilyen, pl az adamsky nevezetű, hát az a felhasználó nem volt semmi.



2013. dec. 16. 11:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem már csak azért is rányom valaki a piros kézre, mert látja hogy én írtam, mert ismer a többi válaszaimból hogy az ufós oldalon vagyok, nem pedig a másikon."


Szerintem meg azért, mert összekevernek az Y-ra végződő névrokonoddal :)

2013. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Őt már letiltották 414 haverjával együtt.
2013. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek 80%-ára jellemző legalább, hogy nem ismerik be, ha tévednek. Függetlenül attól, hogy miről van szó, ufókról, vagy politikáról, vagy bármiről.

Kevesen jutnak el a bölcsesség olyan fokára, hogy be tudják ismerni, ha tévednek.

2013. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
+ Sajnos én magam is hajlamos vagyok arra, hogy nehezen ismerem be a tévedéseimet :) De azért érvekkel, ha nehezen is, de meggyőzhető vagyok :)
2013. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Grielean ***** válasza:

"Őt már letiltották 414 haverjával együtt."

Ettől függetlenül nyilván nem vetett jó fényt a sok idióta kérdés szegény Adamski-re. Többször láttam, hogy egyszerűen egy kalap alá vették a két embert a hasonló név miatt.

2013. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát a 404-es nevű egyed szerintem nem troll volt, csak valami súlyos mentális gondokkal küzdő skizofrén ...
2013. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

de valahogy 2012 december után az összes ilyen okoska felszívódott...

talán mégis rájöttek, hogy tévedtek, bár itt nem volt erejük ezt bevallani, vagy tényleg trollok voltak, és egy új reggel visszatértek az oldalra...

2013. dec. 16. 17:28
 18/19 anonim ***** válasza:

2012,csak a kezdete volt, egy folyamatnak, ami megváltoztatja a gondolkodásunkat! Ám, de nem idegenekről volt szó leginkább, hanem arról,hogy egy foton övbe ért a föld, és a spirituális gondolkodású emberek meg többszöröződtek ezáltal,az "energiával való érintkezéskor"!

Ezek a lények, más idősíkból valóak,és nem csak földönkívüliekből állnak! Üdv! :. Attila!

2013. dec. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem képes az ember arra, hogy láthassa őket,minden előzmény nélkül! Főleg akkor,ha ők ezt nem akarják! Túl rémült lenne az ember, ha megtudná az igazat, ezért lassan akarják beadagolni a jelenlétüket, nehogy pánikot keltsenek! A gyilkos sci-fi filmeket, direkt azért csinálják rémisztőre az emberek, hogyha találkoznának velük,féljenek tőlük...Így elég nehéz volna megmutatniuk magukat. Legfeljebb, vannak 1-1 kivételes egyedek,kik irányítani próbálják az embereket, anélkül,hogy ezt észre vehetnék. Üdv:. előbbi válaszadó!
2013. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!