Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az azonosítatlan...

Mit gondoltok az azonosítatlan repülő tárgyakról?

Figyelt kérdés

Szkeptikusoknak ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=7tItsD8I4gU



2014. jan. 9. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel mindig elrabolbnak, este villognak csoportba, vannak.
2014. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy a kérdésed provokatív.

A másik pedig az, hogy nem fogok végignézni egy teljes órát a kedvedért. Nem kérdezel semmi újat.

2014. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem földönkívüliek
2014. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több dolgot is. Egyrészt, hogy nincsenek beazonosítva, másrészt hogy repülnek. Ráadásul mindennek a tetejébe nem folyékony vagy légnemű a halmazállapotuk.
2014. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak! - ám ha megnyitod ezt a linket, sokkal kevesebb lesz!

.

[link]

2014. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy repülő tárgyak, és nem tudjuk, hogy mi az.

Aki ennél többet bele, az b̶o̶l̶o̶n̶d̶ nem teljesen a valóságban él.

2014. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az sem a mai világban él, aki elveti még a gondolatát is, vagy az esélyét is, hogy létezhetnek. Nekem is volt egy elég brutális élményem, és eléggé ledöbbentő volt. Felvétel nem készült, (nem elraboltak meg ilyenek) Minden esetre, a story úgy nézett ki, hogy kerti grill, haveroknál, csillagos égbolt, szél nuku

tipikus faja nyári este. Városi ember lévén ritkán látom teljes egészében az égboltot, és akarva akaratlanúl, fel fel pillantottam az égboltra. Na most úgy kell elképzelni, hogy mint ha valami hatalmas alak, forma, beúszik az égbolton. Nem látod magát a dolgot, csak a sziluettjét, mert hát kitakarta azt a részét az égboltnak. Ami fura volt. Nem tudtad meghatározni hogy egyáltalán milyen magasan volt illetve hogy mekkora lehetett. Megjegyzem rettenet nagy volt a csönd, szal hangot sem adott ki. Egyszerűen csak átsiklott valami az égbolton. (és nem felhő) Mert kb ez pár másodperces dolog volt és hamar elhagyta a látómezőt. Tárgy volt?! Igen mert szabályosak voltak a vonásai. Repülővolt?:! Nem mert azt biza hangot is kiad. Földönkívüli volt?!: Nem tudom, de bizar volt, és ennek nem én voltam az egyedüli szemtanúja.

Üdv mindenkinek

2014. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen csak átsiklott valami az égbolton. (és nem felhő) Mert kb ez pár másodperces dolog volt és hamar elhagyta a látómezőt. Tárgy volt?! Igen mert szabályosak voltak a vonásai. Repülővolt?:! Nem mert azt biza hangot is kiad. Földönkívüli volt?!: Nem tudom, de bizar volt, és ennek nem én voltam az egyedüli szemtanúja. "


Na ez rendkivül ostoba gondolkodás, már bocs..

Nem vagyok ugyan meteorológus, de gondolom, te sem. Igy aztán nem lehet kizárni, hogy felhő volt, te mégis kizárod ezt a lehetőséget.

A repülőkkel ugyanez.. nem lehet repülő, "mert az biza hangot ad". Egyrészt, nem vagyok biztos benne, hogy minden olyan hangos hangot ad, amit mi hallunk, másrészt lehetett akár pl. egy vitorlázó repülő is.

Na ezzel szemben viszont:

"Földönkívüli volt?!: Nem tudom"

Erre már rögtön az a válaszod, hogy nem tudod.. ez mindent elmond.

2014. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!