Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor tanulják meg az emberek,...

Mikor tanulják meg az emberek, hogy az UFO betűszó azonosítatlan repülő tárgyat jelent és nem repülő csészealjat / háromszöget / űrhajót és benne ülő földönkívülieket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
de most azonosítatlan repülő tárgy lehet egy azonosítatlan repülő csészealj vagy háromszög is, nem? ha a benne ülő földönkívüliekre használják, úgy helytelen, de ha csak a csészealjra, szerintem az úgy helyes.
2013. aug. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha majd kínai gyerekek potyognak az égből.
2013. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BlackSword ***** válasza:
41%
Soha... Erről az a vadászós vicc csattanója jut eszembe, h addig ütöm a nagy zöld krokodilt, amíg be nem vallja h piros elefánt és lelövöm a piros elefántlövő puskával...
2013. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
76%
Soha , kialakultak ilyen "tévhites szavak" amiket az emberek 50-60%-a rosszul használ . De én az első válaszadóval értek egyet , ezt a repülő csészealjra is használhatjuk .
2013. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez kb olyan, hogy minden földönkívüli űrhajó UFO, viszont nem minden UFO földönkívüli űrhajó.


Sajnos már beleivódott az emberekbe az, hogy UFO = földönkívüli, így nem is merem sokszor alkalmazni ezt a mozaikszót... Pedig már láttam azonosítatlan dolgokat, de nem hinném hogy a Földön kívülről jöttek volna.

2013. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha. Maximun akkor ha személyesen egy földönkívüli mondaná el nekik.
2013. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”
2013. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%
Ha egy földönkívüli űrhajóról (esetleg időutazó repülő szerkezetről) kiderűl, hogy az ami, akkor már nem ufó, hiszen azonosították.
2013. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezzel tisztában vagyok... de énis így használom mert tudom, hogy sok mindenki csak így érti meg.
2015. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magyarul egyébként ufo.
márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!