Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Üdv! J Ügynök lennék észre...

Üdv! J Ügynök lennék észre vettétek, hogy 2012 óta egyre gyakoribbak az UFO-észlelések?

Figyelt kérdés

Nemtom, hogy feltűnt nektek. De nyilván nem hiszen akkor mondtátok volna 2012 óta napjainkig megszaporodtak az ilyen-olyan események fényjelenségek youtube videók stb. [link] [link] [link] sokan most biztos bólogatnak. De megértem őket gyerekkoromban én is sokat bólogatam mindegy hadjuk a részleteket a lényeg az, hogy 2012 nem jött el a világvége, hanem valamilyen kozmikus változás lett úrrá az embertársaimon lehetséges, hogy a maja jóslat nem a világvégére utal, hanem egy nagyobb szintű változásra. De mit akarnak tudatni velünk ezek a különös fényjelenségek vagy mi céljuk van? fogalmam sincs kedves embertársaim. De szerintem eljő az a nap mikoris megtudjuk az igazságot a kérdés az, hogy elfogadod vagy harcolsz a sorsod ellen?

J



2014. jan. 30. 07:27
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
#1 Viselkedj nem akarlak megnevelni.
2014. jan. 30. 08:53
 2/43 anonim ***** válasza:
Feltűnt, 2013ban youtubon már 4-5 órás összeállítást tudtak összedobni a viszonylag jó minőségű UFO észlelésekről. Aminek, nagy része val'szeg hoax, de 1-2%-a akár még földönkívüli jármú is lehet.
2014. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Mindenkit elrabboltak az ufok igen, mert J ügynök rossz munkát végeztél nem úgy, mint a Men In Black-be
2014. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Dehogy rabolták el őket, még suliban vannak. Habár a tanárok nagy része lehet, hogy földönkívüli.
2014. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Nekem semmi közöm a Men In Black-hez J a nevem rövidítése az Ügynök a ráadás mondom 2012 óta valamilyen változás vette kezdetét, amit az átlag ember nem érzékel. De Ügynök hivatásom -nak köszönhetően tudom, hogy valami készülőben a kérdés az, hogy mi? új világrend, nagyobb szintű

bejelentés, stb.

2014. jan. 30. 09:41
 6/43 anonim ***** válasza:
Fárasztó gyerek vagy, mondták már? Tényleg ennyire nem foglalkozik veled senki?
2014. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Igazából a nevem rövidítése: PG lenne vagyis [Petrik Gokü]. De hozzá teszem a Jigsaw felhasználómat Így lesz JPG :-D.
2014. jan. 30. 10:09
 8/43 A kérdező kommentje:
#8 Valóban nem foglalkoznak velem a szüleim kitagadtak, mert nem hiszek a keresztény Istenben és sok rosszat cselekedtem barátnőmmel nemrég szakítottam 3 év után legfeljebb csak a gyerek miatt látogatóm. De tudom nem ide tartozik:).
2014. jan. 30. 10:20
 9/43 anonim ***** válasza:
Lehetsz vagy 15 éves:D
2014. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 nemelfogult ***** válasza:
100%

"...ráadás mondom 2012 óta valamilyen változás vette kezdetét, amit az átlag ember nem érzékel."


Az ilyen átlag ember által nem érzékelt változás... csak egy kifogás arra, hogy 2012-ben nem történt semmi és azok, akik emiatt kritikát kaptak tovább tudjanak téríteni. Meg biztos jó egy nem átlagember elit klubba tartozni, indigó, kristály gyerekeket nevelni és a többi.

Változás folyamatosan van, de nem a maja naptár vagy az ufo észlelések száma szerint. (de ezt te is tudod:)

2014. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!