Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Üdv! J Ügynök lennék észre...

Üdv! J Ügynök lennék észre vettétek, hogy 2012 óta egyre gyakoribbak az UFO-észlelések?

Figyelt kérdés

Nemtom, hogy feltűnt nektek. De nyilván nem hiszen akkor mondtátok volna 2012 óta napjainkig megszaporodtak az ilyen-olyan események fényjelenségek youtube videók stb. [link] [link] [link] sokan most biztos bólogatnak. De megértem őket gyerekkoromban én is sokat bólogatam mindegy hadjuk a részleteket a lényeg az, hogy 2012 nem jött el a világvége, hanem valamilyen kozmikus változás lett úrrá az embertársaimon lehetséges, hogy a maja jóslat nem a világvégére utal, hanem egy nagyobb szintű változásra. De mit akarnak tudatni velünk ezek a különös fényjelenségek vagy mi céljuk van? fogalmam sincs kedves embertársaim. De szerintem eljő az a nap mikoris megtudjuk az igazságot a kérdés az, hogy elfogadod vagy harcolsz a sorsod ellen?

J



2014. jan. 30. 07:27
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Tisztelt J ügynök!

Valóban jó ötlet itt megtárgyalni az ilyen kényes kormánytitkokat?

A végén még a reptoidok is tudomást szereznek mindenről.

L ügynök

2014. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%
KÉrdező, ez személyes fenyegetésnek minősül.
2014. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
#22 névte2en te valóban tanítványból lett mester vagy amúgy 2 kérdést megvolt csak 1 kérdést hiányzott volna és nem lettem volna itt, ha érted mire célzok (-D
2014. febr. 1. 11:00
 24/43 anonim ***** válasza:

Hogy miért vagy nevetségesek a válaszaid, úgy, mint te:

1) Jóval előtted regisztráltam erre a honlapra.

2) Ha a mester-tanítványos dolgot a pontszámokra és a válaszokra értetted, akkor tudatom veled, hogy 2012-ben és 2013-ban rekordtartó voltam.

3) Nem írsz értelmesen.

4) Troll vagy. Ha nem tudnád(és ez igen valószínű): [link]

5) Több ponton megsértetted a Nem Kókler nevű felhasználóddal a szabályzatot(pl. 3-as pont b bekezdése). Emiatt jelentettelek az adminoknak.

Remélem, végre megszűnsz trollkodni, mert tönkreteszed a gyk-t, és egyaránt sértő vagy a szkeptikusok és az ezósok irányába.

2014. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Ui: névte2en
2014. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem ez a kérdezősdi csak egy játék, ahogy az egész élet is az kezem unni, hogy nincs ellenfelem csak azt nem értem, hogy idáig miért nem vettétek észre, hogy mióta én visszajöttem azóta egyre kevesebben vagyunk megszaporodtak a hirtelen eltűnések hála Ügynöki képeségeimnek. DDD
2014. febr. 1. 11:17
 27/43 A kérdező kommentje:

névte2en

1. Én nem sértettem semmilyen szabályzatot. D

2. előttem biztos nem regisztráltál, mivel én 2010-ben regisztráltam először

3. Nem vagy tisztában a troll fogalmával erről papolsz miközben magad is trollkodsz rendesen én ilyen vagyok nem trollkodom

4. mester-tanítvány alatt nem a százalékodat értem, hanem arra, hogy bannolni akarsz engem a saját fegyveremmel fordulsz ellenem. xDDD

2014. febr. 1. 11:38
 28/43 anonim ***** válasza:
Te klón vagy! Én vagyok J
2014. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
# 28 Te szerencsétlen szerinted miért nem tudtad regisztrálni a J Ügynök felhasználót?, mert előtte én regisztráltam erre a felhasználóra nem vagy J Ügynök az én vagyok még klónnak is rossz vagy lejárat engemet. De vissza fogom regisztrálni csak megvárom, hogy bannlva legyek. (-D
2014. febr. 1. 19:16
 30/43 anonim ***** válasza:
0%

Huhh. Mint egy szélmalomharc, csak malom helyett egy idiótával.

1) Ha elolvasnád, tudod, hogy hol sértetted meg.

2) 2009.06.17-én regisztráltam. Nem névte2en névvel, azt a regisztrációt csak 2012-ben hoztam létre. Pár régebbi kérdésnél az ezóban és a tudományban megtalálhatod a válaszomat(ha még nem törölték le a felhasználómat, lehet, tudok linket is mutatni).

3) Ha elolvasnád a linkjeimet, és nem hülyeségeket kiabálnál a szélbe, magarad ismernél.

4) Miért ne bannoljalak, ha csak problémát okozol a gyk-nak? Szerintem a bejelentésem jogos, és remélhetőleg célomat érem. Kérdezz meg egy-két normális vagy viszonylag normális ezóst vagy szkeptikust, és elmondják neked, hogy mennyire utálnak.

Egyébként most komolyan magaddal vitatkozol, azt gondolva, hogy senki se lát át az általános 1-s logikádon?

névte2en

2014. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!