Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Üdv! J Ügynök lennék észre...

Üdv! J Ügynök lennék észre vettétek, hogy 2012 óta egyre gyakoribbak az UFO-észlelések?

Figyelt kérdés

Nemtom, hogy feltűnt nektek. De nyilván nem hiszen akkor mondtátok volna 2012 óta napjainkig megszaporodtak az ilyen-olyan események fényjelenségek youtube videók stb. [link] [link] [link] sokan most biztos bólogatnak. De megértem őket gyerekkoromban én is sokat bólogatam mindegy hadjuk a részleteket a lényeg az, hogy 2012 nem jött el a világvége, hanem valamilyen kozmikus változás lett úrrá az embertársaimon lehetséges, hogy a maja jóslat nem a világvégére utal, hanem egy nagyobb szintű változásra. De mit akarnak tudatni velünk ezek a különös fényjelenségek vagy mi céljuk van? fogalmam sincs kedves embertársaim. De szerintem eljő az a nap mikoris megtudjuk az igazságot a kérdés az, hogy elfogadod vagy harcolsz a sorsod ellen?

J



2014. jan. 30. 07:27
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Nemelfogultnak egy nagy zöld pacsi!
2014. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

#11 22 éves vagyok exem 26 éves

nemelfogult 2012 óta sok minden történt spirituális változás vette kezdetét és sokak megvilágosodtak az UFO észlelésekről nem is beszélve.

2014. jan. 30. 10:33
 13/43 anonim ***** válasza:

# 14

Nyilván...a múltkor még gyerek voltál, aki a testvére után regisztrált ide:D

2014. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem tagadom Kókler vagy :-D. most viszont nem hazudok mindig mondtam, hogy 22 éves vagyok feltettem egy kérdést a szerelem, szex kategóriában, hogy mit csinálják megcsaltam a barátnőmet egy másik csajjal, aki vámpírnak képzeli magát. egyébként van egy testvérem, aki a gépemen keresztül írógatot, de nyakon vágtam 9 testvérem van én vagyok a fekete bárány a családban voltam már börtönben is családom nagyon vallásos emiatt megvetnek engem.
2014. jan. 30. 10:49
 15/43 anonim válasza:
Nem kell minden ilyen fényjelenségnek hinni. Főleg az ilyeneknek, amit belinkeltél J ügynök. A szobatársam is mutatott egy ilyen képet, amit ő csinált, és tényleg azt hittem, valami UFO van az égen. De nem... Az ablakból fotózta, és ugye az üvegen visszaverődött a lámpa fénye, és nagyon hihető volt, hogy azok nem UFO-k. ha nem mondja, hogy lámpa... XD
2014. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
#15 Igazából csak szimulálni akartam a belinkelt oldalakkal azt, hogy eme nemes esemény óta megszaporodtak az ilyen fényjelenségek sztem magad is észre vetted ezt én pedig pláne, Ügynöki képeségemnek köszönhetően.
2014. jan. 30. 13:01
 17/43 nemelfogult ***** válasza:

"...nemelfogult 2012 óta sok minden történt spirituális változás vette kezdetét és sokak megvilágosodtak az UFO észlelésekről nem is beszélve."


Hogy veled mi történt, megvilágosodtál vagy nem, meg milyen szinten, milyen módon, azt csak te tudod eldönteni. Ezzel nem vitázom.

Hogy általánosságban a maja kalendáriumnak mennyi köze van ilyesmihez... ha hisz valaki benne, akkor mindenképp van köze hozzá persze.

Mint ahogy a történelem során a sok nyomorult katona is hitt benne, hogy a "hazájáért harcol" közben egy sor mocsok, mindent túlélő politikusért halt meg. Szóval a hit furcsa dolog... hagyjuk is.

De... ufo észlelések és megvilágosulás.

Itt már tényleg zavaros a dolog. Mai napig senki nem tudja (kivéve pár önteccelgő guru) biztosan, hogy mi és mit jelent az ufo jelenség.

Valószínű kis százalékuk földönkvüliek vagy még egzotikusabb dolog (+ a sor reális alternatív magyarázat, mint katonai kísérlet, természeti jelenség, stb.).

De ez milyen megvilágosodással jár együtt?? Hogy nem vagyunk egyedül? Vagy, hogy az univerzumunk egzotikusabb és komplexebb mint eddig gondoltuk?

Lehet, de kétlem, hogy ez olyen jelentős lenne, csak egy szűk kiválasztott rétegnek, csak most az utóbbi évben.

Akit érdekelt, annak több évtizedre visszamenőleg is volt épp elég esetleírás, fotó, videó ebben a témában. Ha 2012 decembere óta x%-al több van, akkor az miért olyan nagy változás?

2014. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Gondoljuk csak bele mi történt 2012-ben mindannyian részesei voltunk egy eseménynek még azok is, akik nem hisznek semmiben elgondoltatót minket a tudat ,,Mi lenne, ha" ez tudat tette naggyá a legnagyobb tudósokat, filozófusokat, stb voltak emberek, akik elvakultak voltak és hittek abban, hogy 2012-ben eljő a világvége. De nem történt meg helyette az lett, hogy az emberek többsége kétszer is meggondolja, hogy miben érdemes hinni a másik fele pedig bevette a szokásos maszlagot miszerint "Spirituális változás történt" és valóban ez történt, mivel képesek ezt elhinni számukra ez valós esemény. De megértem őket megvilágosodás alatt ezt értem. én is rájöttem arra, hogy érdemes hinni valamiben ezáltal valaminek a részese vagyok magam is eltudnám játszani a a szkepticizmust talán jobban is, mint az itteniek. De nem akarok szkeptikus lenni így hobbim lett az UFO-k felkutatása persze a rajzolás mellet és nemtom, hogy az UFO-k földönkívüliek vagy sem ezért teszem fel a kérdést persze vannak titkos katonai kísérletek. De gondolom nem minden héten végeznek katonai kísérleteket.
2014. jan. 30. 15:23
 19/43 anonim ***** válasza:

J, te vagy patr0n után a legidegesítőbb troll. Egybként a Nem Kókleres fiókoddal kapcsolatban: Múltkor vitáztál valamelyik idióta troll társaddal a toplista helyezésről: Sajna, beelőztelek :P

névte2en

2014. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Rendben van bevallom troll vagyok valamennyire. De te is az vagy vicces lenne, ha azt mondanád, hogy nem igaz "Egybként a Nem Kókleres fiókoddal

kapcsolatban: Múltkor vitáztál valamelyik

idióta troll társaddal a toplista helyezésről:

Sajna, beelőztelek :P" Azt sem tudom hányadik vagyok egyáltalán nem érdekel a toplista, ha akarnám első helyezett lennék én senkivel nem vitáztam ember mit hazudsz?. Egyébként tudod mi történt a kókleres fiokommal? próbálj nekem privátot küldeni utána én küldök neked tessék... http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm.. amúgy az én eszemen ahányan vagytok nem tudnátok túl járni :D.

2014. jan. 31. 22:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!