Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy az univerzum...

Lehetséges, hogy az univerzum keletkezése véletlen volt?

Figyelt kérdés

Jigsawkvantumfizikus kérdése!:

Azon gondolkozom, hogy maga az univerzum keletkezése puszta véletlen volt két felsőbbrendű faj háborújának következményei vagyunk valamikor háború volt az univerzumban volt két faj, akik hatalmas tudással és magas-szintű technológiai tudással bírtak évtizedekig tartotta háború egy napon egy nagy erejű fegyvert vetettek be a másik elpusztítására olyan hatalmas erőkkel bíró fegyvert, amely képes bolygókat sőt csillagokat elpusztítani, de nem volt idő tesztelni a fegyvert, mivel a másik idegen faj szintén bevetett egy nagy erejü fegyvert a két fegyver keresztezték egymást és valami gebasz történt, mert amikor használták a két fegyvert egy hatalmas robbanás történt, amely következményeképpen az egész univerzumban magába süllyedt és így újra kezdődött minden előröl. <(•_¶)>



#Jigsaw #J Ügynök vagyok nem bannoltak engem csak fizetetlen szabadságon vagyok #jelenleg dezertáltam viselkedjetek Üdv #mindenkinek J Ügynök
2014. febr. 9. 15:13
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Nem volt véletlen, direkt csináltam!
2014. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 coyote8789 válasza:

Nem.Son Goku volt.De nem direkt...Csak pukizott egyet .:)poen volt.

amugy itt az en mesem erre:

Én ezt az egészet ciklikusként képzelem el.Ha megfigyeled a természetben minden ciklikus,és kiegyenlitett.Ha csak semmi "volt" kiegyenlitetlen volt az energiája és önmagába fordult.A semmi is valami.Energia,ha más nem is,vagy éppen a kiegyenlitődés miatt jött létre maga az energia,mert csak semmi nem lehet az természetellenes.(ha a mérleg egyik felén több súly van kibillen a nyugalmi helyzetéből).

Szóval szerintem az anyag energiából van.(valahol mintha olvastam volna erről)Az anyagok közötti különbséget a atomjaik rezgésszáma adja.

Szóval Volt a semmi,túl nagy semmi,ez magábaroskadt,mert túl nagy volt az egyenerő,a megváltozott erőhatások miatt az energia jórészének rezgésszáma is megváltozott igy létrejött a mai ismert anyag(atomok).Én személy szerint úgy tudnám elképzelni ezt az egészet,hogy a tér az egy gömb,aminek a felszine tele van lyukakkal,minden lyuk a vele átellenben lévő lyuknak a párja.Az egyik végén bemegy az anyag,vagy energia a másik végén kijön más formában.Igy biztositva a folytonos áramlást.(Szóval bement az energia ezen a horpadáson (lyukon) közben megváltozott a rezgésszáma,és mikor kijött a másik oldalon atom lett belőle.)Mindig megújulna az anyag és az energia,soha nem veszne el,igy őrizheti meg az univerzum az állandó tömegét.És nem omlana össze.Lehet legközelebb az "élet" nyer,és nem a semmiből alakul ki a valami,hanem a valamiből a semmi.De mindig egyenlőségre törekszik a természet.Hogy miért?Passz,igy lett megirva.Hogy miért kell az egyensúly,az az érdekes kérdés,de lehet ez csak nekünk "élő"organizmusoknak a fontos.Amúgy a káosz a nyerő,mert több energia van benne.

2015. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!