Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon meddig mennek még el az...

Vajon meddig mennek még el az ufó-őrültek, hogy bizonyítsák a nemlétező igazukat az egyiptomi piramisokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Feltétlen muszáj minden régmúltról ránk maradt ereklyét, leletet és ősi emléket megrongálni, feldúlni, csak hogy a saját elmebeteg összeesküvés-elméletetüket bizonygassák?


[link]



2014. febr. 20. 10:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kéne általánosítani, én például azt aki megrongál egy ilyen fontos műemléket kapásból halálra ítélném .

Viszont szerintem is idegen segítséggel épültek a Nagy Piramisok, Zahi Hawass rengeteg bizonyítékot elhallgat és sok kamra tartalmát nem is hozza nyilvánosságra, főleg az olyanokat ami nem fér össze az iszlám vallással . Szomorú, hogy olyanok sajátítják ki maguknak a piramisok kincseit akiknek egyébként közük nincs hozzájuk, ugyanis az arabok nem leszármazottai az ókori egyiptomiaknak . Ha valakiknek joga lenne erre azok az európaiak lehetnek, ugyanis az ókori Egyiptom atlantiszi gyarmat volt, és mi állunk vér szerint hozzájuk a legközelebb . Olvastam is erről egy könyvet, komolyan már vicc amit Gízában művelnek, például ahogy a Királynő Kamrájából azt a titkos járatot is megnyitották ...

2014. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

A nagy piramist ma sem lenne képes ember felhúzni és még vagy legalább 100 évig !!! nem lesz ilyen technika a kezünkben, persze a többit már az egyiptomiak húzták fel.


Ettől még nem kéne szétbarmolni a műemlékeket, mert a szkeptikusokat úgysem lehet abszolúttde semmiről meggyőzni , másrészt meg szépek, meg kell őrizni az utókornak.


Nem biztos, hogy az ufók építették. Lehet egy előttünk élt emberi civilizáció pl Atlantisz akik pár millió éve eltűntek.

2014. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, meg Annának és Adamskinek is. Én egyébként a két témát, Atlantiszt és a földönkívülieket nem választom ketté élesen, mert Atlantisz létezésében véleményem szerint jelentős szerepet játszottak idegen civilizációk, tehát a két téma között szerintem jelentős átfedés van. De persze, ki hogy látja, kinek mi a véleménye.
2014. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem kéne ennyi csillagkapu és csillagkapu atlantisz sorozatot néznetek!

Áldott legyen az Ori ! :D

2014. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod? Én például egyszer sem láttam.
2014. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14 nem értem mi neked ezen a vicces Daniel is bebizonyitotta ügye hogy a piramisok azok a gou'uld leszálló helyek, és ügye a Csillagkapu+Atlantisz az ügye egy dokumentum film:P
2014. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Vajon meddig mennek még el az ufó-őrültek, hogy bizonyítsák a nemlétező igazukat az egyiptomi piramisokkal kapcsolatban?"



egészen Jézus visszatéréséig, mikor is megszégyenülnek az őket becsapó sátánnal együtt.

2014. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!