Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szentGral letezese valodi...

A szentGral letezese valodi vagy csak a raptoidok talaltak ki?

Figyelt kérdés
Mi az igazsag?

2014. márc. 5. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a raptoidokat is csak kitalálták. A szent grál pedig alapból egy nem fizikai dolog szerintem. Én úgy gondolom, hogy a szent grál mindenkinek más. Persze ha valóban egy kehelyre vagy kupára gondolsz, akkor valószínűleg egyszer tényleg létezett, ha elhiszed, hogy Jézus is létezett.
2014. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azert tettem fel a kerdest mert minda 2 ketsegbe vonhato.
2014. márc. 5. 08:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind2 nem létezik. :D
2014. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Szent Grálnál biztosabban létezik az elmegyógyító intézet, meg a helyesírási kézikönyv. Reptoidok viszont nem léteznek.

A Szent Grál mibenlétét a tudósok nem tudják. Lehet egy kupa, lehet Jézus nője, sőt annak egy kisebb testrésze is.

2014. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
A szent grál belemagyarázás, a raptoidok meg a képzelet szülöttei.
2014. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is igaz! Mi az IkszKszixoidok találtuk ki, bizóóóny!
2014. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szent grál vallási ereklye :) mégis mi köze lenne hozzá a reptoidoknak, vagy akár a krixkraxiaknak, poloskoidoknak?

Hacsak nem keresztények akkor aligha hiszem hogy ők találták ki/hozták volna létre. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy akkor a Frigyláda vajon lumbulábi, vagy poloskoid energiatermelő gép lehetett-e.

2014. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!