Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hisznek ilyen sokan a...

Miért hisznek ilyen sokan a vámpirokban, raptóidokban, manókban, űrlenyekben, meg mit tudom én mikben?

Figyelt kérdés

És amikor valaki egy választ add rá hogy nem létezik akkor miért hordjatók el őket mindenek...

Mi alapján gondoljátok hogy léteznek egyáltalán????



2012. szept. 22. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél szűkebb egy elme,annál nagyobb a babonája is..
2012. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 chrishu ***** válasza:

Mert vagy trollok vagy csak simán hülyék. Esetleg űrlények még létezhetnek de nem ilyen reptoidok meg szürkék...

Egyszer fölraktm egy kérdést a vámpírokról, hogy tudják egy bizonyítani a létezésüket. 1 vámpírhívő válaszolt, a többi vámpírmániás meg csöndbe volt...

2012. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hiszenk sokan vámpírokban meg reptoidokban, csak hülyéskednek itt. Kizárt, hogy ennyi értelmi fogyatékos legyen nálunk, mert akkor toronymagasan nyernénk mindig a paralimpiát.
2012. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki trollkódik akkor azt lelehet vágni egyből. sőt azt még szeretem is mert jót nevetek. Én azokra gondolok itt akik tényleg komolyan gondolják.Azok ennyire 'bolondok'?? Vagy még fiatalok és beveszik ezt ?
2012. szept. 22. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Én azt, aki hisz benne inkább sajnálom, de a aki trollkodik azt utálom és azonnal jelentem a moderátorok felé...:)
2012. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mert ilyen bolondok , mindent elhisznek mint a kisgyerekek!

amikor meg valaki megpróbálja őket észheztéríteni leállnak ellenkezni!!

2012. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Űrlények nagy valószínűséggel léteznek, de az nem biztos, hogy el is tudnak jönni ide.

A vámpírokat, reptoidokat, manókat meg olyanok találták ki, akik baromira unatkoztak

feltűnési viszketegségük volt

vagy így próbálták magukkal elhitetni, hogy többet tudnak mint az átlag. Ez utóbbi nagyon vicces tud lenni, amikor az illető IQja nem haladja meg a 70et, de holtbiztos benne, hogy nála az igazság.

2012. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A loúkat miért hagytad ki? Amúgy azért hisznek benne, mert még fiatalok. Ilyen 8-14 évesek szokták ezeket kiírogatni.
2012. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!