Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, Philip J....

Szkeptikusok, Philip J. Corso: A roswelli titok című könyvét, az UFO kategóriában már nehéz megcáfolni. Ti hogy tudnátok?

Figyelt kérdés

51es körzetben szolgált, majd leírja, a könyvében, hogy a lezuhant, csészealjakat, miként tanulmányozták, milyen technikákat sikerült belőle manapság megvalósítani, és milyen lények voltak benne.Nagyon hosszú könyv, de online is fenn van, ő volt egyike azon kevés tisztnek, aki ott volt, mikor ez történt, és írni is mert róla.

itt a bizonyíték az UFO-k technikai létezésére, és többféle idegen civilizáció létezésére, amit ki is emel a könyvben, hogy akkoriban, mikről volt tudomása a katonaságnak.

Aki ezt érdemben cáfolni akarja, annak jó olvasgatást, mert a könyv 200 oldal.



2014. márc. 22. 15:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
44%
Úgy tudnám, hogy azt mondom: hazugság.
2014. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:

na megjelent az első díszpéldány.

ezt megcáfolni sem lehet, ez az ember ott dolgozott, és azt csinálta, ami a könyvben van írva, letagadni nem tudja, hiszen onnan kapott fizetést is.

2014. márc. 22. 15:20
 3/76 anonim ***** válasza:
64%

"ezt megcáfolni sem lehet, ez az ember ott dolgozott, és azt csinálta, ami a könyvben van írva, letagadni nem tudja, hiszen onnan kapott fizetést is"


És EZT mi bizonyítja azon kivül, hogy az illetö ezt állítja?!?!?!


Ha én azt mondom, hogy a NASA fötitkára vagyok, akkor azt honnan tudod, hogy nem igaz?

2014. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:

mi bizonyítja?talán az a sok kutatási anyag, amit ő mentett ki, vagy róla készített több UFO szakértő!

google használat meg az angol nyelv megy?

akkor rajta, lehet keresgélni, nem kell hozzá sok idő, míg rátalálsz az infókra.

2014. márc. 22. 15:33
 5/76 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha nem lehet, akkor nem lehet! Welcome green men!
2014. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:

mi bizonyítja?

az illető ott szolgált, azon a részlegen, ami ezzel a technikával foglalkozott.

nálad kicsit több gógyival is megáldott ember kutakodott már a témában, ezért is javasoltam a google használatát, megvannak az illető akkori katonai papírjai, meg sok egyéb, ami alátámasztja.

2014. márc. 22. 15:35
 7/76 anonim ***** válasza:
40%

Papírokat akárki tud csinálni.


Ha TÉNYLEG titkos dolgoról lenne szó, akkor egyrészt semmit nem találsz róla a google-ban, másrészt abban a pillanatban, hogy valamit is közzétesz, börtönben kötne ki, és ott rövidesen halálos baleset érné.


Ezen kivül állami, KATONAI alkalmazásban álló emberekröl semmiféle adat nincs az interneten, nemhogy a személyes iratai.

2014. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

titkosítás feloldásáról gondolom hallottál már, pl az öszödi beszéd is így került nyilvánosságra , nemrég.

ugye az még megvan, hogy titkosítanak egy bizonyos időre szól, ált mikor az letelik, magyarul nincs közvetve vagy közvetlenül veszélyt jelentő hatása, a titkosítást elrendelő szervre, akkor feloldják, vagy az időintervallum végét, a jogkorlátozás érvényét veszti.

jaj szkeptikusok, szokott ez nektek jobban is menni, vagy még a jobb képességűek csak később jönnek?

mert eddig nem volt valami fényes.

2014. márc. 22. 15:44
 9/76 nemelfogult ***** válasza:
85%

Kérdező... Ph.Corso nem dolgozott A51-ben. Mindegy.

A katonai nyilatkozatok általában és az ilyen magas rangú ember titoktartás megszegése mindég gyanús. Többnyire valós és dezinformáció keveréke, hogy még zavarosabbá tegyék a dolgokat. Ami jól kedvez az exopolitikusoknak.


Végül a kérdés után már válaszaidban elárulod, hogy te vagy a csupa kisbetűs, gabonakőrrel foglalkozó, ál alient és pszichológust megjátszó kérdező (aki most is köpönyeget fog cserélni és a végén kioszt mindenkit aki hitt Corsonak).

Nincs nicked, szóval letagadhatod, de én ezentúl "csupa kisbetű"-nek foglak hívni.

2014. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

rád vártam kedves nemelfogult.

igen, exopolitikai kérdés, ami ugye javarészt dezinformáció.de mivel, ahogy írtam pszichológiát, meg sok egyéb dolgot tanultam, többek közt, írásból személyiség megállapítást, nem nehéz telesen más írásmódozatokat és fogalmazási stílust felvennem, és akár úgy kérdezni.

de attól a kérdés még élő, ki mivel tudja cáfolni?

2014. márc. 22. 16:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!