Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha kiderülne, hogy az UFO...

Ha kiderülne, hogy az UFO események mögött tényleg a földönkívüliek állnak, miben változna az életed?

Figyelt kérdés

Bejelentené az egyik állam, hogy eddig titkolták a létezésüket, bár voltak kiszivárogtatások, de ezután elmondanak mindent.

Kiderülne hogy a hadseregek már régóta használják a csészealjakra jellemző korong -féle repülőket, és sok egyéb scifi filmbe tűnő technológiát is.

Akkor mi lenne itt a Földön?

Változna egyáltalán az emberek élete bármiben is?

Szerintem semmiben, ugyanúgy felkelnél, mennél iskolába vagy dolgozni.



#UFO #valóságshokk
2014. ápr. 22. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor utána járnék hogy vajon melyik fajok látogatják a Földet és ellenségesek-e. És hogy miért rabolnak embereket, és miért becstelenítik meg őket.
2014. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Valtozna,elöször is mindenki sokkot kapna,eluralkodna az embereken a felelem,a panika kerdesek pedig szaporodnanak,senki nem koncetrlna semmire,mindenki a hiradokat nezne. Föleg,hogy miert 10-20 ev utan mondtak el az igaszsagot,es meg miket tittkolztak.


Nem veletlenül titkoloznak,es fognak is,ha egy ilyen bejelentest tennenek,nagyon jol tudjak mit reagalna az emberiseg,keszült mar erröl felmeres.

2014. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 roli1108 válasza:
68%
Nem hoznák nyílvánosságra mert óriási káoszt okozna.Gondolj bele,hogy a világ nagy része vallásos.Egyszer csak kiderülne,hogy létezik más intelligens faj akiknek teljesen más hitük lenne vagy nem is lenne és felvilágosítanák az embereket a világegyetem keletkezéséről,mibenlétéről(ha fejlettségüknél fogva tudnák mondjuk).Ezt soha nem fogadnák el a különböző vallások és háborúkat robbantanának ki az idegeneket sátán küldöttének vagy különböző gonosz lényeknek titulálnák akiket meg akarnának ölni.Bármilyen kézzelfogható bizonyítékot is mutatnának nekünk a keletkezésünkről ha az nem férne bele a vallások teremtő képletébe akkor hazugságnak és gonoszságnak kiáltanák ki a vallási vezetők.Óriási káosz törne ki...
2014. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez akkora hülye hozzáállás kérdező.

Az emberek eljutottak a Holdra. Ettől függetlenül te ugyanúgy mehettél másnap iskolába vagy dolgozni (feltéve ha éltél már akkor de aligha). De az emberiség szempontjából fontos lépés volt.

Ugyanilyen helyzet lenne ha kiderülne, hogy földönkívüliek látogatnak minket és a többi amit leírtál.

Óriási hatással lenne az emberekre, a vallásokra, a gazdaságra és a politikára is.

Egyes emberek feltudják dolgozni míg mások nem. Egyes vallások meggyengülnének és vagy téríteni akarnák az idegeneket vagy elpusztítani mint sátán követeit.

A gazdaságra ugyanúgy hatással lennének az idegenek technológiája, energiája és tudása.

Politika: vajon összefognának az államok és úgy mutatkoznak be az idegeneknek, vagy egymással összetűzésbe kerülnének hogy melyikük "méltóbb" arra, hogy szövetséget kössenek az idegenekkel és maguk mellé állítsák őket. (Persze itt lényeges hogy az idegenek mit akarnak).

Egy szó mint száz, lehet ugyanúgy mennél másnap robotolni,de az életedre igenis kihatással lenne előbb-utóbb valamilyen módon.


George Adamski

2014. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Az lenne az első válaszom, hogy látjátok én megmondtam, de az életem nem sokat változna.
2014. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Akkor lenne a legfurább helyzet, ha több idegen fajnak más-más tervük lenne velünk. Pl. a reptoidok, krixkraxok, lumbulábiak gyarmatosítani akarnának minket, a plejádok, kis szürkék, nagy hupililák, glükokortikoidok meg szövetséget kötni velünk. Kialakulna egy bazinagy érdekellentét, nemcsak a Földön az emberek közt, hanem az idegenek közt is. A népesség egyik fele a gyarmatosító reptoidok, krixkraxok stb. mellett foglalna állást, a másik fele meg a békés célú idegenek mellett.

Mindenesetre ha társadalmilag elfogadottá válna hogy mi tudunk róluk, akkor rendszeresen jelentkeznének, és az se kizárt hogy az ellenséges idegenek az erősebbek és lelézerágyúznának.

2014. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmiben mert ezt már tudom, de szerintem jó pár itteni szkeptikus elbújna egy pár tonna konzervvel a pincébe és elő se merne jönni :-)
2014. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez enyém nem.De másoké lehet.lehetséges,hogy ha megtudnák egy reptilán nevü faj ami az emberekett teljesen rabszolgasorba akarja kényszeriteni,és hogy hobibol ök embert esznek.hmm..lehetséges,hogy ök kicsit paráznának.
2014. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
prödl annácska, te lennél az első aki análszondát kapna. másfelől pedig megtörne az egyház
2014. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9 Annával kapcsolatban igazad van viszont az egyház nem törne meg, ha igaz lenne a kérdés akkor a földönkívüliek miért nem számolták fel eddig az összes vallást? másrészről az emberek többségének mindig kell egy istenkép anélkül nem tudnak meglenni és nyugodott lehetsz a keresztény vallás minket is túl fog élni.

Agent J az anális szonda feltalálója :-D

2014. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!