Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok élhetek még...

Mit gondoltok élhetek még civilként feladva hivatásomat?

Figyelt kérdés

Tehát arra a döntésre jutottam, hogy felmondok az ügynökségnél és egy új életet kezdek civilkén nem fogom hajszolni az idegeneket tovább mivel teljesen elfáradtam lelkileg és fizikailag is földönkívülieket látok mindenhol nekem ebből elegem van megvalósítóm az álmomat és fényképész leszek nemrég kaptam egy állás ajánlatot és elfogom fogadni nem mellesleg végre láthatóm a rég nem látott rokonokat tehát visszaköltözöm Olaszországban és dezertálok ez van gyerekek. ;) tehát mostantól nem leszek ügynök végeztem ezzel a melóval tisztelettel tovább állok.

U.i. netán, ha keresnétek egy olasz fórumon biztos megtaláltok Jigsaw2.0 néven

Üdv, J ügynök civil neve:Petrik az egykori olasz ügynök ;)



2014. máj. 2. 00:34
 1/8 anonim válasza:
71%
Ez valami film cselekménye?
2014. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet dobbantani mert kinyírnak
2014. máj. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Akkor bizonyára te vagy J-ügynök
2014. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed hogy csak úgy kiszálhatsz kicsi ügynök? Nem volna jó ha egy összegyűrt napszemüveget találnál az ágyadban... ;)
2014. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A tanúvédelmi program alapján, lehetne, csak ezzel az a gond, hogy az ügynökség elől, nagyon nehéz lenne elbújni.

Ők mindenhol ott vannak, ráadásul, földönkívüli technológiát is alkalmaznak.

2014. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

itt V ügynök, az Ön kapcsolattartója!

szomorúan látom, hogy ilyen gondolatok forognak a fejében.

jelentkezzen minél előbb az ügyeletesnél, hogy megkezdhessék az agyi funkciók normalizálását, és egyben törlés/frissítés programot, mert így sok infót szivárogtathat ki.

Utána pedig kérném a jelentést az asztalomra, holnap délig!

Üdv:

V ügynök(kapcsolattartó, és hivatásos traktoros)

2014. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek
2014. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lófszt "Petrik", ez csatlakozik a mufurc apjához hogy együtt szövögessék a gonosz terveiket! Amúgy én mindig is ügynök akartam lenni szóval átveszem a helyed. De új hivatásomra esküszöm levadászlak hülye reptoid!
2014. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!