Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy vakmerő férfitnak sikerül...

Egy vakmerő férfitnak sikerül bejutnia a NASA houstoni űrközpontjában a 8-as épület számítógépébe és érdekes dolgokra bukkant mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Állítása szerint csak arra volt kiváncsi, hogy valóban létezik-e a gravitációs motor? Én megértem őt hisz magam is kíváncsi lettem volna erre, de ehelyett rengeteg mappára lett figyelmes fotókat talált egy szivar-alakú idegen repülő tárgyról és sok más fotóval együtt nem volt sok ideje, mert csak 950 kódot tudott feltörni. A nagy felbontású képek kicsinyítése közben

észrevették a behetolást, és az FBI az Interpol bevonásával a hackert is lenyomozta. a vakmerő férfit 70 év börtön fenyegetti Az FBI azonban olyan nyomást gyakorolt a brit kormányra a kiadás miatt, hogy a szteptikusok is gyanút fogtak. Ha ennyire fontos nekik Mckinnon, akkor bizonyára látott valamit, amit nem lett volna szabad. Ez a tény új megvilágításba tette a hacker "bűncselekményét", jóllehet a férfi

semmilyen bizonyítékot nem tudott

kicsenni a NASA komputerépől. mit gondoltok lehetséges, hogy a NASA kapcsolatban áll a földönkívüliekkel, ha igen akkor miért engedig meg nekik, hogy évente több száz állampolgárt raboljanak el majd kísérleteznek azokon ...


2014. febr. 18. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Kedves UFO rajongó embertársaim! Ha nem tudnátok az amerikai államban ha jól tudom 2009-ben több ezer aláírást szedtek össze emberek, hogy a kormány mondja meg az igazat az UFO mizéria körül. Ők azt állították válaszként sosem kísérleteztek ilyenekkel és még a Földre sosem érkeztek idegenek. De mindenki azt hisz amit akar, de gondoljátok ha a Földdel már kapcsolatba léptek volna azt el tudná bárki is tussolni? Amikor álhíreket gyárt néha még a BBC is?
2014. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

Erről az állítólagos bejutásról van valami konkrét bizonyíték, hír, közlemény, vagy csak valaki posztolta fészbúkon?

Ha linkelsz, légyszi ne valami kamuhírportált válassz forrásnak.

2014. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Egy ork ***** válasza:
Ezt én is láttam paranormal.hu -n, és pár oldalon. Nem mostani poszt már.
2014. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Azt, Goku:, hogy idiótaságokat írsz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__53..

Ezt a kérdést is, meg a fentit is szó szerint copyztad le valamelyik idióta honlapról. A "szteptikusok" pedig köszönik, továbbra is jól vannak.

2014. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Ui: Egyébként McKinnon Asperger-szindrómával lett diagnosztizálva, és már ő is utalt rá többször, hogy az egészet hazudta. Csak nézz meg pár interjút.
2014. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#2 azért nem linkeltem, mert nem akarok reklámot csinálni állítólag szabályellenes íme a link... [link]

#1 Már több száz beszámoló érkezett az ufokkal kapcsolatban katonák, civilek állítják, hogy igenis földönkívülieket láttak és a kormány titkolja ezek létezését, és szerinted mindenki hazudik? nem hinném ezt a cikk is jól bizonyítja.

2014. febr. 18. 15:43
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Megbízható hírforrást kértem... Nem olyat aminek a szerzője szerint a Men in Black egy dokumentumfilm...
2014. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#3 nem ismerem a paranormal-t még teljesen új vagyok

#4#5 toplistás névtelenke fogalmam sincs miről beszélsz milyen interjút?

2014. febr. 18. 15:51
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 bocsi, de csak ezzel szolgálhatok az FBI jól eltusolta az ügyet, mint látod az eset 2010-es azóta kitudja mi történt McKinnonval.
2014. febr. 18. 16:00
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

UFÓK nyílván vannak, a hülye is tudja, csak a kormányoknak nem áll érdekükben elismerni mert a kapcsolatot és előnyeit csak maguknak akarják kisajátítani.


Olyan agybefolyásoló technikákat kapnak az idegenektől cserébe, melyel biztosíthatják a hatalmukat a tömegekek hipnotikus állapotában tartására. Olyan ostobaságokkal foglalkoztok, mint milyen gagyi mobilra gyűjts, közben napi szinten vegetálsz, amikor az ország mezőgazdasági kapacitása 3x ennyi ember bőséges eltartására elegendő !

2014. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!