Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek földönkiv...

Szerintetek léteznek földönkivűliek? Ha igen, akkor miért nem fedik fel magukat előttűnk?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek a rejtőzködésnek?

2014. máj. 4. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Biztos hogy léteznek. Nem létezik hogy egy végtelenül nagy világegyetemben egyes-egyedül itt alakult volna ki az értelmes élet. Hogy a közelben vannak-e földönkívüliek, nem ötvencsillió fényévnyire, az erősen kétséges. Vagy hogy ők is épp a technika korát élik.

Ja, szóval a 4-5 évenként beígért "namostaztán tényleg jönnek a reptoidok meg a lumbulábiak a nagy flottával és lelézereznek mindenkit" űrbaromságokon csak nevetni lehet 1 jót de komolyanvenni aligha

2014. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Biztos hogy vannak, lehet hogy fejlettebbek mint mi és csak megfigyelnek minket de az is lehet hogy butábbak és nem tudnak rólunk. Én nem úgy képzelem őket mint a filmekben, hogy nagy a fejük meg a szemük stb. De tuti hogy a Földön kívül van élet. Majd ha eljön az ideje biztos megtaláljuk őket vagy felfedik magukat
2014. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

bírom hogy az az univerzum hatalmas.

ez tény!

de akkor már az is biztos, hogy idegenek léteznek?

ez nem tény!!

csak feltételezés!

a kettő nem következik egyenes arányosságban egymásból.

csak ugye a sok ufo hívő ezt akarja hallani.

én inkább esetleg valamiféle baktérium vagy vírus alapú értelmes életszerveződés tudok elképzelni aszteroidákon, és azok száguldanak szét a világmindenségben, hogy esetleg valahol, ha a szerencse is úgy akarja, egyszer termékeny bolygóra zuhanjanak, és elkezdődjön egy másik evolúció is!

2014. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eredeti kérdés!
2014. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
möbiusz szalag, majd nézd meg mindjárt jönnek akik kifejtik , márpedig vannak és jönnek a szokásos "BIZONYÍTÉKOK", a jutyub videók, amik kb esti meséknek lennének jók!
2014. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
földönkívüli alatt érthetünk állatokat és rovarokat is, sőt, mikroorganizmusokat is, amire nagy esély van, hogy kialakuljon más bolygón
2014. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek sőt biztos vagyok benne nem egyszer tanúja voltam 1 földönkívüli jelenségnek elképzelhető, hogy azért sem fedik fel magukat amiért az emberek sem teszik, amikor az állatokat vizsgálják a természetes környezetükben mi számukra csak egy nagyon primitív jelentéktelen faj vagyunk még az könnyen lehet, hogy nem is miattunk vannak itt. :D
2014. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azért ez a cikk elég érdekes,és az ufo jelenséghez kapcsolódik!


ha mindez igaz lenne, akkor már lenne mitől tartani, de szerencse, hogy egyeseknek élénk a fantáziája!


[link]

2014. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kutatják már egy ideje, hogy egyáltalán van-e a földhöz hasonló bolygó a galaxisunkban. És találtak egy párat, amin akár élet is lehet. Akkor miért ne lehetne az univerzumban hasonlóan értelmes élőlény, mint az ember. Ha nem is a közelben, vagy a mi galaxisunkban, de biztos léteznek.
2014. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Oroszország felszólította Obamát: Beszéljetek a Világnak a Földönkívüliekről, vagy mi fogunk!

1/24/2013"


"A Davosban a héten kezdődött Világgazdasági Fórum napirendjéről kiszivárgott hír szerint Medvegyev orosz miniszterelnök tájékoztatni fogja Obama elnököt, hogy eljött az ideje, hogy a Világ megtudja az igazságot a Földönkívüliekről, és ha az Egyesült Államok nem akar részt venni ennek bejelentésében, akkor a Kreml ezt megteszi saját maga."


"Medvegyev azonban nem az amerikai filmre utalt, hanem a híres orosz dokumentumfilmről, a Men In Black-ről beszélt, mely részletezi a számtalan UFO és idegen anomáliát."


Láttam a filmet, elég érdekes. Kíváncsian várom, mit lépnek, ha lejár a határidő, ha jól tudom jövőre.

2014. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!