Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg léteznek földönkívűliek?

Tényleg léteznek földönkívűliek?

Figyelt kérdés
Ha valakinek már volt része abban hogy földönkívűliekkel találkozott az írja le milyen volt.Előre is köszönöm :)
2014. ápr. 29. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
na itt aztán csak olyan embereket találsz akiket elvittek egy két karikára az ufokkal.
2014. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező nem áll módomban tájékoztatni önt csak annyit mondhatok, hogy igen valószínű a létezésük továbbá szívesen megosztanám önnel az idegenekkel való találkozásomat, de sajnos köt a titoktartás civilekkel nem közölhetek információkat szíves megértését köszönöm.

J ügynök

2014. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Én egyszer sötétben viharban...mentem haza.... itten a tanyán... aztán jött egy nagy dörgés és villámlás kb 500 méterre csapott tőlem....ijedtségemben elugrottam a szénakazal mőgé aztán láttam egy szűrkés alakot mikor felkeltem ott ahol lecsapott a ménkű... szűrke volt nagy feje vékony teste... és aranyszínű ruhája volt... csillogot ahogy villamlott... megijedtem egy dörgéstől és hazaig futotta... a.kutyám.meg megharapott... a kórházban azt mondták a vérveszteségtől beszélek félre...
2014. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De én is ügynök vagyok K ügynök
2014. ápr. 29. 20:58
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as ez fura de jó
2014. ápr. 29. 20:59
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Kedves kérdező megkérem önt, hogy ne használja az ügynöki azonosítót mert ez súlyos bűncselekménynek minősül és magas összegű pénzbírságot, illetve

börtönbüntetést von maga után K ügynök kollégámat már régóta ismerem tehát tudom, hogy ön nem az, akinek mondja magát ismételten mondom civilekkel nem közölhetek információkat.

J ügynök

2014. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

megkérném az összes kollegát hogy aki ezen az oldalon szivárogtat, az a továbbiakban ezt mellőzze, mert munkahelyi szankcióval lesz sújtva.

régebben volt ez miatt állománygyűlés összehíva, mert retinens ügynökök itt adtak civilkenek infókat.

ezt a jövőben kerülni kéne.

Üdv:

V ügynök(kapcsolatartó/traktoroselvtárs)

Ki-hogy ismer a szakmában.

2014. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Igen,vannak földönkivüliek.

Ismerek valakit aki biztosra tudja hogy köztünk élnek.

Énis gondolkozok hogy írók egy könyvet a témárol.Csak sajnos akik tudnak érdemes infokal szolgálni nem beszélnke.


De ne aggodj hamarosan fény derül sok dologra

2014. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért ne léteznének mikor olyan bazinagy a világűr, és csak a földön alakult volna ki élet? Az, hogy másutt az univerzumban milyen technológiai fejlettséget értek el, és esetleg már járnak kelnek a kozmoszban esetleg a föld felé tévedve is az már erősen vitatott, de ez sem kizárt. Ami kizárja ennek a dolognak a valószínűségét az az ember ragaszkodása a kényelmes világképéhez. De az igazság nem az ember szűkre szabott egójából áll csupán.
2014. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd 404-t, ő elmeséli szívesen, hogy elvitték a reptoidok, meg a lumbulábiak és meggyalázták

Vagy Szenthelyi Árpád, őt is.

2014. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!