Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Előb utób szembesűlnünk kell...

Előb utób szembesűlnünk kell egy pusztító UFÓ invázióval. Miért nem készülünk fel már most?

Figyelt kérdés

Nagy a világ, így előb utób találkozunk más kultúrákkal és idegenekkel. Mi is leigáztuk az amerikai indiánokat meg akit csak lehetett, ha egy fejlettebb faj idejön az emberekért, dns-ért, bioenergiáér, aranyér, vízért, ételért ők is leigáznak, azaz szembesűlnünk kell egy pusztító UFÓ invázióval !


Aszt nem értem Miért nem készülünk fel már most? Lelkileg, katonailag ? Lehetnének ilyen oktatófilmek TV-kben hogy az emberek lássák mit kell tenni ha invázió van, de nincsenek miért?



2014. máj. 7. 18:39
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Még nem éltünk át UFO inváziót, hogy készüljünk fel rá? Nem tudunk oktatófilmeket készíteni, ha azt se tudjuk, milyen idegen faj támadhat meg minket.
2014. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Ha létezik is valahol más civilizáció, miért gondolod, hogy azok is háborúzni akarnak?

Nem kell az ilyen ostobaságokban hinni és félni ettől.

2014. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Az aztékok is eszt monták meg az apacsok indiánok is, aztán mentek a levesbe :P
2014. máj. 7. 19:08
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy szembesülnünk kell? - ezek nem tények. te is csak felteszed, hogy megeshet. - az is, lehet, hogy semmilyen civilizáció nem jön még több ezer évig, az is lehet, hogy már van. - másrészt pedig, az előttem szólók alapján, miért kikötés, hogy megtámadnak és invázió lesz? - ha fejlettebbek akkor már nem azzal a szándékkal jönnének, és mi sem vagyunk már azon a szinten, hogy a háborúzás legyen az első - persze erre Amerika és most Oroszország kicsit rá tud cáfolni, de akkor is, fő elemünk mára a kutatás és fejlődés lett. - valamint más civilizációk nem feltétlenül emberekként fognak megjelenni - ki tudja milyen körülmények között, milyen létformák jönnek létre - nem azt kell feltétlen elképzelni, hogy űrhajókkal felfegyverzett emberek fognak ide érkezni - ez talán a legvalószínűtlenebb. szóval nem értem az egészet - felkészülni egy olyan invázióra ami ki tudja mikor jön, ki tudja milyen erővel, jön e egyáltalán, hogy jelenik meg, mi szükséges hozzá ? ? ? - csupa energia és pénzkidobás amit másra lehet fordítani.
2014. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi Magyarországon élünk nem Amerikában miért akarnának minket leigázni? eddig nem észleltünk semmilyen űrhajót a közelben viszont, ha inváziót akarna indítani ellenünk egy nálunk sokkal fejlettebb idegen faj gyakorlag nem tehetnénk ellenük semmit úgy járnánk, mint az amerikai indiánok mi lennénk a primitívebb faj, de szerintem sokkal valoszinűbb az, hogy egy aszteroida elpusztít minket, mint az, hogy az idegenek inváziót indítanának ellenünk. :D
2014. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Üdv.

1. Az amerikai kormány már kidolgozott idegen invázió elleni stratégiákat és komoly számítógépes szimulációkat is lefuttatott egy feltételezett invázióval kapcsolatban.

A Roswell eset titkosítása feloldódott és (már ha igaz amit írtak) van némi információjuk az idegenek felépítéséről.


2. Semmink sincs ami az idegeneknek kellene.

Ismerjük a viccet: Armstrong leszáll, két holdlakó a háttérben beszélget.

- Se vizünk, se olajunk mit akarnak ezek itt?


3. Nem hiszem, hogy csak mert az emberi fejlődés húzóágazata a háború ez máshol is így lenne. Például a számítógépipar elszáguldott az autógyártás mellett. Mi van ha az idegenek meg épp csak az űrutazásban jók. Egész egyszerűen magunkból indulunk ki.

Mert mi itt a földön, igenis leigáztunk meg kiirtottunk pár fejletlen civilizációt.

2014. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%

"Az aztékok is eszt monták meg az apacsok indiánok is, aztán mentek a levesbe :P"


Na ez nagy igazság ! A napokban én is fel akartam tenni hasonló kérdést, de nem tettem, mert úgyis csak lehurrogna a sok neandervölgyi .

Ezt a kérdést egyébként nagyon komolyan kell venni, és például a pentagonnál komolyan is veszik, ugyanis akár hiszed akár nem kész terveik vannak egy ilyen esetre ! Ezek szigorúan titkos akták, de kiszivárgott egy részük és az egész emberi ellenállást ilyen úgynevezett gerilla akciókkal gondolják . Mondanom sem kell hogy nagy butaság az egész, mert ha egy szuperfejlett civilizáció tényleg idejön és el akarja a bolygónkat foglalni kb fél perc és nem élnénk . Olyanok lennénk mint Hello Kitty, ledobnak valami mérget az helló :-) Egyébként erről dokumentum film is készült ami régebben fent volt a youtube-on, kerestem de nem találtam :-(

2014. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Már felkészültünk,

de nem az emberek előtt, Mindenre van terve az usa kormányának, valószinűleg a nagyhatalmaknak is, így a orosz kormánynak is..

2014. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

2012 ben se volt semmi, pedig emlékszem pár nemnormális még hitelt is vett fel, hogy úgysem kell visszafizetni!

és nézzétek meg most mi van?

2014 tavasz, és még mindig semmi, se ufo, se világvége.

itt bukott meg az egész ilyen ezós hülyeség!

2014. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Na ez nagy igazság ! A napokban én is fel akartam tenni hasonló kérdést, de nem tettem, mert úgyis csak lehurrogna a sok neandervölgyi "


Nagyon szépen megkérlek Anna és a hasonló sanyarú helyzetben levő nyitott gondolkodású ezotérikust, hogy a kérdés kiírásától ne szegje kedvét a sok szkeptotroll !


Bátran tessékkiírni, azt úgyse pontozhatja le a sok agyilag zokni

2014. máj. 7. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!