Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Előb utób szembesűlnünk kell...

Előb utób szembesűlnünk kell egy pusztító UFÓ invázióval. Miért nem készülünk fel már most?

Figyelt kérdés

Nagy a világ, így előb utób találkozunk más kultúrákkal és idegenekkel. Mi is leigáztuk az amerikai indiánokat meg akit csak lehetett, ha egy fejlettebb faj idejön az emberekért, dns-ért, bioenergiáér, aranyér, vízért, ételért ők is leigáznak, azaz szembesűlnünk kell egy pusztító UFÓ invázióval !


Aszt nem értem Miért nem készülünk fel már most? Lelkileg, katonailag ? Lehetnének ilyen oktatófilmek TV-kben hogy az emberek lássák mit kell tenni ha invázió van, de nincsenek miért?



2014. máj. 7. 18:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Igen, és ehhez hozzá kell venni a szabad akarat törvényét is, amely egyfajta galaktikus törvény lehet. Maradva a kisgyermekhasonlatnál, amely egy nagyon jó példa szerintem; nyilvánvalóan tudják, hogy a földi emberek nagy része lelkileg, erkölcsileg még ilyen "éretlen kisgyermek", és ennek alapján mérlegelik a helyzetet, hogy mikor avatkozhatnak be közvetlenül, amikor már tényleg a pusztulás szélén van az emberiség. Ha mondjuk az emberek egy újabb világháborút akarnának, akkor azt már lehet, hogy nem hagynák, mint ahogyan a felnőttek sem engednék azt, hogy a kicsik késsel vagy más veszélyes dologgal rohanjanak egymásnak.
2014. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Jó ez mind szép és jó, de ők már látogatják egy ideje a bolygónkat, és közbe volt két világháború, egy hidegháború, ami a kubai rakétaválság idején majdnem atomháborúba csapott át, mégse avatkoztak bele, erről ennyit ...
2014. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

1. A magas szellemi fejlettség nem szükségszerűen jár együtt magas erkölcsi fejlettséggel is

2. Ha az a kérdés, hogy ők, vagy mi - mert mondjuk a saját bolygójukat már felélték -, akkor nem fognak habozni megtámadni minket.


Persze csak elméletben, mert soha nem fognak idejönni.

2014. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

És abba senki nem is gondolt bele, hogy olyan idegenek is létezhetnek, akik még csak észre sem vesznek minket? Mondjuk más síkon léteznek és nem vesznek minket észre, amikor kipróbálják a csillag-energia elnyelőjüket. Eltűnik a csillag, amit mi NAP -nak nevezünk és néhány száz óra...


GAME OVER!


Vagy: Annyira hatalmas létforma, amely számára a mi NAPunk csak egy pici pont a teste mellett.


Mért hiszi mindenki azt, hogy az idegenek megközelítőleg akkorák lehetnek, mint mi?

És hogy ugyanebben a síkban léteznek?


És mi van, ha...


Ha egy ZPM -re hajazó energianyerő kütyüt építenek, ami a mi létsíkunkból szívja el az energiát úgy, hogy nem is tudnak arról, hogy itt élet van? Az is egy dolgot eredményez:


GAME OVER!


-Oszt? Észrevetted?

-Há' mit?

-Most pusztítottunk el ezzel a kísérlettel egy dimenziót.

-Mikor? Nem láttam!....


GAME OVER!

2014. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

24-es látom te is ismered a csillagkaput:)+egy pont.

szerintem is az "idegenek" más létsikon léteznek inkább amiből néha valahogy átjönnek(pl:szellem észlelések és etc), valami Merlin géppel:P

2014. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

25 -ös:


(Én írtam a 24 -est)

Nem biztos, hogy az idegenek más síkon léteznek.

Lehet, hogy Ők Mi leszünk. (A jövőbeli emberek)


De az is lehet, hogy sok galaxissal arrébról jönnek térutazásos megoldással. (Más fejlettebb faj)


Vagy, mint ahogy már írtam jöhetnek más síkokról is. (Szellemek)


De akár dimenziókat is utazhatnak azok, akiket sokan így neveznek:


IDEGEN

2014. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

nekem az időutazással csak néhány problémám van:

1.lehetetlen

2. ha lehetséges akkor is csak a jövőbe (alternativ valóságba)lehet szerintem utazni bár ki tudja mit raknak még össze barack és társai

2014. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Utolsónak:


Má' mé' csak egyirányú időutazás? Akkor ott is maradnak?

Áh...

2014. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Az ufók túl buták ahhoz, hogy megtaláljanak minket, magyarokat! :)
2014. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Istenem, mit tudtok ilyenmarhaságokon vitatkozni !? :LOL.


Nagy az Isten éllatkertje, mi ? ;D

2014. máj. 21. 06:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!