Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudtok olyan weboldalt, ahol...

Tudtok olyan weboldalt, ahol a ufo irodalom minden egyes eseménye dokumentumálva van? (ahol minden video, minden interjú, és minden más megtalálható)

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

én találtam kettőt, bár alternatív témákkal is foglalkoznak, pl paraképességek, repülő emberek, és így tovább, de a témába vág mindkét oldal.


[link]

[link]

ezek teljes képet adnak a jelenségről!

2014. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AHA, tehát ben 10 és az idegnei már bizonyít valamit köszönöm első válaszoló
2014. máj. 11. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Kedves diator te nem vagy az igazi diator nem tudom kifene vagy, de nem vagy az, akinek mondod magad biztos van ilyen viszont nem árulhatok el neked semmilyen információt nem oszthatók meg veled pedig elhiheted szeretném, de megvan kötve a kezem már próbáltam kilépni az ügynökség karmaiból, de nem lehetséges pedig nagyon szívesen élnek tudatlan civilként, aki nem ismeri a földönkívüliek minden titkát és unom már megmenteni ezt a bolygót még elismerést sem kapok érte elviselhetetlen ez tudás. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1985.. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1304..
2014. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

j ügynök!

visszatértél, sokadjára!

láthatod szaporodnak itt az újabbnál újabb kérdezők, magukat másnak álcázva!

2014. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

#4 Ez van manapság sok a kamus,fake kérdező én a múltkor akartam új életet kezdeni fotósként olaszországban, de az ügynökség továbbra sem hajlandó megválni tőlem tegnap is egész nap az üreges Holdat javítottuk teljesen kifáradtam elegem van ebből ki akarok szállni az ügynökségből holnap az első dolgom az lesz, hogy visszaszökök olaszországban és civilként fogok élni, ha nem írnék az azt jelenti, hogy a tervem sikeres volt.

J ügynök

2014. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!