Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik mágia, paranormális...

Létezik mágia, paranormális képességek, UFO-k, természetfeletti lények, vagy titkos, okkult társaságok?

Figyelt kérdés

Eddig úgy voltam vele elolvastam mindent a témában, de aztán jött volna a gyakorlat!És semmi nem történt!

Szerintem ezek a dolgok kitalációk, hogy a robotoló, néha rabszolgasorban lévő emberek gondolkodását elvonják a földi szenvedés felől.Legyen hite hogy valami természetfeletti erő fölötte ami segíti, pedig ez nem igaz!

nem létezik se a titok, se agykontroll, se a katolikus egyház és egyéb szekták kitalált humbukjai/szertartásai sem, és semmi mögötte lévő erő!

Semmit nem tudtak ezek közül hitelesen bizonyítani, rájöttem hogy még azt az időt is kár volt erre a témára szánni, amit ezek olvasásával töltöttem.

Más is így van ezzel?



#nem létezik semmi természetfeletti #csak tapsi-hapsi #és donald kácsa
2014. máj. 25. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Üdv a klubban!

Én sem, véletlenül vagyok szkeptikus!

2014. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Úgy voltam vele, ha csak egyvalamit a sok száz dolog közül sikerülne legalább egyszer bizonyítani, nem is kellene kétszer akkor már más lenne a helyzet!

DE SEMMI!

Akik itt hisznek mindenféle baromságban, az csak vakhit, tudomány által nincs bizonyítva, és mint tudjuk, amit nem bizonyítottak, az nincs is!

Szóval ez az egész kategória meg vallás egy nagy vicc!

Meg az úgy védi, mintha bármi érdeke függne tőle, mint pl mikor a katolikus egyház kiáll az egyház érdekeiért, de közben a kisfiúkat rontják meg a papok, meg a hidegháború alatt, árvagyerekeket dolgoztattak rabszolgasorban, akiket a helyi árvaházakból vettek el, "egyházi szolgálatra".

Felfordul a gyomrom az ilyen kamu dolgoktól, és még itt védi a sok ember vagy inkább kamasz a titkot, meg vonzást, mikor max a mágnes vonz , semmi más!

2014. máj. 25. 09:35
 3/13 Gyémántlány ***** válasza:
73%
Engem néha kifejezetten szórakoztat mások ezoterikus hülyesége, jókat nevetek rajta. Nem kell túl komolyan venni az ilyen embereket, sosem fognak megváltozni; nem szabad, hogy felforduljon a gyomrod a mondandójuktól. Fogd fel úgy az ezotériát, mint egy viccet. Sokkal jobb lesz utána olvasgatni a témában.
2014. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
A nagy része "vicc" is, de az agykontrollban vannak működő dolgok, és pl. a meditáció sem hülyeség, ahogy még vannak dolgok amik működnek. A titok is azért hülyeség, mert kiforgatták nagyon. Az alapjai igazak, csak ez van amikor vesznek a spirituális tanítóktól pár mondatot, majd belemagyaráznak minden mást, hogy az emberek megvegyék.
2014. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Üdvözölek kérdező!



Továbbjutottál a második szintre!

Ha tovább folytatód akkor sok akadályon kell átmenned!


de vigyázz , mert ha elér egy sőtét felhő akkor meg is bolondulhatsz.



Üdvözlettel: D-ügynök

Az egyetlen igazi ügynök J-ügynök után!

2014. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

" ha csak egyvalamit a sok száz dolog közül sikerülne legalább egyszer bizonyítani, nem is kellene kétszer akkor már más lenne a helyzet! "


"tudomány által nincs bizonyítva, és mint tudjuk, amit nem bizonyítottak, az nincs is! "


Szóval ha megtapasztalsz valamit, de a tudomány nem bizonyította még, akkor valójában nem is létezik az amit megtapasztaltál?


Tényleg sok hülyeség van ezotériában, de nem minden. Szóval ez így eléggé le van sarkítva. Ez nem így működik, hogy te fogod magad és ha nem sikerül valami, akkor az már nincs is. Nem minden embernek sikerül, ezért is vannak csak szubjektív tapasztalatok és beszámolók.


Amíg tudományosan nem bizonyították, hogy a Föld geoid alakú, akkor addig lapos volt??

2014. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Majd egyszer talán megérted az egészet de addig is ha csak darabokat morzsolgatsz a kezedben, semmire sem fogsz jutni ;)
2014. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy kevered ide az okkult társaságokat és az agykontrollt. Az okkult társaságok létezésére több bizonyíték van, mint bármi másra, és az agykontroll se "ezotérikus" dolog, egy csomó "materialista" tudós is elismeri, hogy működik, mivel ez csak az agy jobb kihasználását jelenti, tehát nincs benne semmi "természetfeletti"...

Amúgy az meg tök mindegy, hogy egyes csoportosulások abban hisznek, hogy Lucifer, azaz a Sátán eljön, és uralkodni fog az Új Világrendben, mert ez csak az ő hitük, nem a valóság.

2014. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Mindegyik létezik, és véleményem szerint van is átfedés közöttük. Az alapjai, tehát eredeti formájukban igazak, de arról már nem ezek a dolgok tehetnek, hogy az emberek az évezredek folyamán sajnos félreértették, és egyesek még félre is magyarázták ezeket szándékosan. Tehát ha lehet így fogalmazni, nagy az "ellenszél" is.

Ez az egész ősi hagyományrendszer manapság jellemzően rosszul van megközelítve, rossz eszközökkel, és sajnos le is járatták jó alaposan. Még maguk a vallások is már egy torz időszaknak a jelei, amely még ma is tart.

Nagyon fontos még hozzátenni, hogy az úgynevezett ősi időkben, amikor ezek a dolgok születtek, az emberiségnek más volt a lelki és a fizikai felépítése is. Ez a minket körülvevő anyagi, fizikai világ még nem volt annyira egyértelmű valóság az embereknek, valahogyan jobban összeértek, egybemosódtak a létezési síkok. Sőt, még vallásra sem volt szükség a nagyon régi korokban, mert az emberek tudták az igazságot, nem pedig hitték. Az emberek, mint megtestesült lelki, szellemi lények még ösztönösen emlékeztek a származásukra.

Nem is csoda, hogy manapság nem is érti az emberek nagy része ezeket a dolgokat, mert ilyen ma uralkodó materialista szemlélettel egyszerűen nem is lehet. Főleg ilyen nagy káoszban, mint amilyen manapság van. Olyan ez így, mintha valaki mérőszalaggal vagy vonalzóval akarna tömeget mérni. Az ősi misztikus, okkult, ezoterikus szemléletet fokozatosan felváltotta a modern tudományos anyagelvű szemlélet. Máshogyan fogalmazva: "hosszú időre bezárultak a szellemi világnak a kapui". Ennek így kellett történnie, a fizikai valóságot, anyagi világot fel kell fedezni, meg kell ismerni. De a jövőben ez meg kell, hogy változzon, és a két szemléletnek egyesülnie kell, mert ezek valójában, eredetileg egyek. A tudomány és az ezotéria csak látszólag áll szemben egymással, bármilyen furcsa is ezt olvasni sokaknak. Régen minden egy volt.

Viszont, az nyilvánvalóan igaz, hogy az emberek nagy része egyfajta modern rabszolgaságban él robotolva. Én magam is így élek sajnos, és más szempontból nézve is igen nehéznek élem meg a sorsomat. Egyeseknek szükségük van a hitre, mint például nekem is. Szerintem ez jól van így, mert ez egyfajta támaszt nyújthat az élet szenvedéseinek az elviselésére. Emellett úgy gondolom, hogy ez nem is azon múlik, hogy valaki hogyan él, mert a hit az bárkinek segíthet, függetlenül attól, hogy milyen a sorsa. De a nehéz sorsú emberek talán könnyebben, nagyobb eséllyel fordulnak az ilyen dolgok felé. Bár ez nyilván nem csak ettől függ. Itt persze most nem a merev, elvakult és eltorzult vallásos hitre gondolok.

Ha viszont valakit annyira zavar ez az egész ezotéria témakör, akkor egyszerűen csak annyit kell tenni, hogy el kell kerülni ezt a rovatot, nem kell ide belépni.

2014. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Az ellötem lévö profin leirt mindent
2014. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!