Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi okozta a Greyek & Reptílián...

Mi okozta a Greyek & Reptíliánok ellentétét?

Figyelt kérdés

Úgy ismert, hogy a draco csillagrendszerből származnak a Greyek és a reptiliánok is, de legalább a nagy Szűrkék, akik a kis szűrkék=Greyek vezetői, akkor miért állnak háborúban, ellentétben a reptíliánok a kis Szűrkékkel ?


Lehet nem is a dracoból származnak a kis Szűrkék ? A nagy szűrkék sem ? Valami oka mégis van ! Nagyon érdekelne.


ÉRTELMES választ kérek, aki tudja legalább priviben írja meg, de közösbe is lehet köszi :)


2014. máj. 26. 23:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%
Úgy hallottam, hogy azok nem léteznek valami Icke találta ki őket viszont földönkívüliek, akikkel én találkoztam léteznek.
2014. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

kEDVES Prödl Annácska !


Engedd meg, hogy vitába szálljak veled, annak ellenére, hogy mindíg igen hasznos válaszokat és kérdéseket szoktál írni. A gyíkemberek és a hűllőemberek nem ugyanazok. Az annunakikról rengeteg legenda, feljegyzés ír ők olyanok, mint amilyennek iNUAKI David leírta a könyvben http://www.youtube.com/watch?v=ThZrSGUS_IY Ezek [link] [link] pont olyan jellegűek,mint egy fejlett gyík. A gyíkok egy másik bolygón evolúcionálisan elérték a társadalom építéséhez szükséges értelmet, mint ahogyan a majom is, akikből mi emberek lettünk és ellátogattak az univerzum széles zegzugaiba is. Ilyen egy mai gyík [link] [link] egy fejlett példánya amit mexikoban találtak és még valószínűleg egy elkóborolt példányról van szó [link] pont egy gyíkember jellegzetességeit viseli.


A hüllőlények=reptíliánok=reptoidok ők mások, vannak földön kifejlett egyedeik is akik a raptorból fejlődtek tovább és elérték az emberéhez hasonló értelmet.


Ilyen volt egy raptor [link] [link] a reptílián,mint hüllő pedig ennek a fajnak evolúcionálisan fejlett egyede, értelmesebb mint mi :p [link]


"A zs*** nem a reptoidok nagyon távoli leszármazottai voltak, hanem a Mezopotámiában élt annunakik legodaadóbb szolgái, később"


Pedig de ! Ha megnézed, hogy a velociraptor milyen faji jellegzetességekkel rendelkezik : [link]


" ujjain pedig erősen hajlított karmokkal rendelkezik, Egy aránylag nagy, sarló alakú karom nőtt rajta, Velociraptor alul fekszik, egyik sarlószerű karma pedig áldozata torkába ágyazódik, "


"ezek az állatok csoportban vadásztak"


"egyértelmű bizonyíték az állat ragadozó mivoltára."


"A Velociraptor valószínűleg melegvérű volt"


Ha ezeket a hüllőszerű jellegzetességeket megkeresed az emberekben egyetlen faj van akikre ez ráillik, az hogy zárt csoportot alkotnak és az üzleti életet uralva, szinte ragadozó módjára kegyetlenül számolják fel a konkurenciát. Meleget nagyon kedvelik, pont mint a velociraptor és ez a "Húsos orr, kampós orr, karvalyorr " szintén a reptílián tulajdonságok egyike, azaz a velociraptor és ez az emberi faj jellegzetességei 100%-ban egybeesnek !!


Ugyanis a reptiliánok (hüllők) akik kiegyeztek a gyíkemberekkel annunakikkal, abban hogy az emberiséget együtt uralják, a Homo Sapienshez a reptoid gént hozzáadva alkották meg a Bibliában található kiválasztott fajt, akik uralkodnak a földön a többi emberek és ez ma is így van.



Kiegészítem, hogy a hüllőemberek egyáltalán nem értelmesebbek az embernél, csak megvannak az ESP képességeik, míg tőlünk ezt elvették. A hüllőemberek nem értelmesek a többi idegen fajhoz képest sem, csak ragadozók, ügyeskedőek, ravaszak. Az igazi értelemmel a gyíekemberek annunakik bírnak, mint látható a természetben a gyík az egyik legértelmesebb állat !

2014. máj. 27. 20:05
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Jó akkor hogyan magyarázod, hogy egy 40-50 évvel ezelőtt megjelent hollywoodi gyíkemberes moziig senki nem látott semmilyen állítólagos reptiliánt ? A mozi után meg hirtelen megugrott az észlelések száma . Ez nekem nagyon bűzlik :-)
2014. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
Lemaradt még annyi, hogy az állatvilágban a hüllők egyáltalán nem tartoznak a legértelmesebb lények közé . Sokkal okosabbak náluk a delfinek, emberszabásúak, de még a kutyák is . Szerintem az egyetlen ide látogató hüllő faj az annunaki volt .
2014. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Azt hiszem Gorge most tett fel egy kérdést, melyben szabatosan kifejti, hogy a hüllők sokfelé megfordultak a történelem folyamán korábban is http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5718..


A hüllők,mint szaurodok egyáltalán nem értelmesek lásd reptoidok sem azok, azonban a gyíkok igen ! Az annunakik adták az értelmet nekünk


Mi okozta a Greyek & Reptíliánok ellentétét?

2014. máj. 28. 23:58
 16/27 A kérdező kommentje:
Itt hallhatjátok, hogy maga a reptíliánok minden ősi nép legendájában benne van http://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4&list=PL82CE75ED45..
2014. máj. 29. 00:13
 17/27 anonim ***** válasza:
85%

"pont mint a velociraptor és ez a "Húsos orr, kampós orr, karvalyorr " szintén a reptílián tulajdonságok egyike, azaz a velociraptor és ez az emberi faj jellegzetességei 100%-ban egybeesnek"


Hát itt végleg kidőltem a röhögéstől :D:D

El is képzeltem egy zsidó orrú raptort :D


George Adamski

2014. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
kicsi angoltudás és itt megtudhatsz mindent. [link]
2014. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagyok hajlandó reagálni erre a kérdésre.....
2014. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
80%
Gyerekek, 10 perce csak röhögök ezeken a válaszokon, iszonyúan fáj a hasam, esküszöm ide fogok feljárni ha rossz kedvem van.
2014. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!