Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Klónozás az ősi indiában?...

Klónozás az ősi indiában? Honnan szerezték a tudást?

Figyelt kérdés

Az indiai Mahabharátában több ezer vers és történet van. Ez a szent iratuk.

Több történet is érdekes, amiben modern fegyverek, repülőknek tűnő leírások vannak.

Legutóbb egy TUDÓS talált rá pár olyan történetre, ami egy az egyben klónozási eljárásnak is megfelelhet, mert lépésről lépésre le van vezetve az egész az óind eposzban.

Itt lehet elolvasni:

[link]

Elgondolkodtató, hogy nem egy laikus, hanem egy tudós szakember, akinek ráadásul még a biológia, a gének is a szakterülete áll ki ez mellett.

Mi a véleményetek?

A földönkívüliektől jött a tudás vagy honnan?



2014. jún. 9. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt klónozás az ősi indiában, mivel nem voltak hozzá megfelelő eszközeik.
2014. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Atombombájuk is volt, már tudjuk a Mahabharatából. Klónozás már miért ne lett volna ?
2014. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

gondolkodj kérdező!


Indiában lévő hitvilág olyan meséket teremt ami csodába megy!


A vimanakon át egészen a hinduizmus meg a budhizmuson keresztül az istenhiteken át!


Ha egy vallásos írat azt írja hogy visu isten egy emberből teremtett 1000-et akkor te ezt elhiszed? és te azt fogod rá hinni hogy klónozta őket??


Ne légy ilyen

2014. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3# Aha, szóval az összes indiai szöveg kitaláció, de 404-nek kapásból elhiszed hogy hétvégenként a gujmánokhoz és krixkraxiakhoz jár ...
2014. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez egy jó nagy büdös semmi egy kis hozzá nem értéssel megfűszerezve. Egész konkrétan az alábbi problémáim vannak a cikkel:

1) A cikkben állított "orgona regeneráció" az angol wikipédia "organ regeneration" vagyis szervregeneráció hibás fordítása. Ehemm... Azért ilyen ordas hibát mégsem kéne. Továbbá a nevére rákeresve egy darab utalást nem találtam arra, hogy valóban kiállt volna egy ilyen nevetséges elképzelés mellett, mint amit a cikk állít. Ha csak a tudós nevét írom be, semmi ilyesmit nem kapok, kellően pontos keresésre pedig kidobja ezt a cikket. Nem ám hiteles beszámolókat arról, hogy egy elismert tudós ilyet állított, hanem a letűntvilágokenigmái.blogspot oldalt. Szóval erős a gyanúm, hogy kerestek egy random tudóst és beszúrták oda.

2) A cikkben azt állítják, hogy a Mahabharátában azt állítják, hogy az eljárás két évig tartott. Mi indokolja ezt? Továbbá azt állítják itt, hogy a hidegvízzel hűtés egy mai orvosi eljárás elődje. De aki tudja, miről van szó, az azt is tudja, hogy ennek semmi köze az őssejteknek. Ez az agykárosodást csökkentő eljárás, amit halott babákon használni elég fölösleges lenne.

3) Ha valóban ismerték a klónozást, akkor hova tűnt? Ahogy az atombombával, elektromossággal és űrutazással, ezzel is az a baj, hogy ha valóban képesek ilyesmire, akkor az a tudás (és a tudás előzményei és eredményei) nem szívódnak fel a semmibe.

2014. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1.)Attól, hogy te vagy béna keresésbe, még nem a cikkíró a hibás:


B.G. Matapurkar, aki kételkedne az úr valódiságában.

Azért is nehezebb rátalálni,mert hindivel írják eredetileg a nevét, amcsi anyag meg kevés van a neten.

[link]


A vele készített interjú itt olvasható lentebb, a forrást is megadják, melyik lap/hírügynökség közölte, középső oszlop:

[link]


2.)Honnan tudnánk miért kellett 2 évig tartania a folyamatnak? De biztos megvolt rá az okuk. Nem mondhatod, hogy nem látszik a történeteken a szakszerű, lépésről lépésre haladó leírás és folyamat. Ha mese lenne, akkor csettintenek egyet és kész is a 101 klónbébi.


3.)"Ha valóban ismerték a klónozást, akkor hova tűnt?"

Bármilyen tudás eltűnhet sok befolyásolható tényezőtől.

A népek leigázása, fontos iratok elégetése "Isten" nevében, az idő távlata. Pl. a maja könyvek nagy részét elégették, kitudja mi volt bennük? A voynich iratot, a húsvét szigeteki rongo-rongot írást, az indus völgyi pecsétek írásait sem tudták még megfejteni, hiába vannak meg.

Fontos még, hogy eme tudást csak egy szűk kör ismerte-e avagy az egész nép. Az ilyen indiai sztorikból mindig azt látjuk, hogy ezeket a modernnek tűnő dolgokat csak szentek, istenségek, vagy tőlük származó királyokkal esett meg, pórnéppel sosem.


De az is lehet, hogy eme művek hiába kaptak helyet egy 3 ezer éves könyvben, talán sokkal régebbiek a történetek. Sőt, biztos.

A hinduk amúgy is másként mérték az időt és sokkal korábbra mennek vissza, akár töbmillió évre is:

[link]

[link]

2014. jún. 10. 00:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alexandriai könyvtárat is kegyetlenül megsemmisítették annak idején, már ez önmagában véve is elképesztő mennyiségű tudás lehetett.

Egyes észak-amerikai indiánok eredetlegendáiban is ehhez az indiaihoz hasonló, mai szemmel nézve hihetetlen dolgok vannak, vagy ott vannak az afrikai dogonok is.

A tudás szerintem is eltűnhet a felsorolt okok miatt, és még egy hatalmas katasztrófa is elsöpörhet civilizációkat, emellett én sem vagyok biztos abban, hogy mindez a mai értelemben vett Indiában történt meg. Ott van például Ráma király birodalma, ki tudja, hogy az is milyen régen volt, Atlantiszról és Mu-ról meg már nem is beszélve. Egy pár ezer év szerintem simán elég ahhoz, hogy eltűnjön a tudás.

2014. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Tehát szerintem simán jöhetett a tudás idegenektől is, akik az említett civilizációkat létrehozták, - még ezt is hozzá akartam tenni.
2014. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

1) Nem a valódiságában kételkedtem, hanem hogy valóban ezt állította. Én is képes vagyok beírni egy nevet a google-be, és utaltam is rá, hogy megtettem: "A cikkben állított "orgona regeneráció" az angol wikipédia "organ regeneration" vagyis szervregeneráció hibás fordítása. "

De nem is ez a lényeg. Nem érdekel, hogy valóban állította-e, sok hülyeséget állítanak emberek, csak ha a cikk nem jelöl meg forrásokat, akkor sok esetben csak a tudósok szájába adják a szavakat.


2) Azért, mert egy olyan folyamatról beszélünk, amit mi már ismerünk. És nekünk nem tart 2 évig. Nem kéne a mi ismereteinknek és az ősi szövegben leírt eljárásnak egyeznie? Nem ez az állítás lényege, hogy megegyezik a mi tudásunk az övékkel? Ahol meg mégsem, azt hagyjuk figyelmen kívül?

Amúgy meg az, hogy "Ha mese lenne, akkor csettintenek egyet és kész " csak a mitológiákban való járatlanságra vall. Az indiai mítoszokat konkrétan kevéssé ismerem, de a görög mítoszok pl tele vannak ilyen rituálékkal.


3) Ez egy tudományos eljárás. Ilyeneket csak a legritkább esetben felejtünk el. Nyelveket, vallásokat elfelejtünk, ez nem nagy meglepetés. Bejön egy új, a régit nem használjuk már, elfelejtődik. Ellenben egy tudományos eljárást csak hatalmas pusztítások vagy fejlettebb technológiák megjelenése esetén szokás elfelejteni. Utóbbiról remélem egyetértünk hogy szó sem lehet. Szóval akkor valami pusztítás eredményéről beszélünk. Valami, ami mindent elpusztított, kivéve egy százezer versszak hosszú irdatlan könyvfolyamot, ami hibátlanul fennmaradt? Nekem nem tűnik túl hihetőnek.

De tegyük fel, hogy elfelejtik, előfordul, még ott van a fontosabb probléma: a tudás előzményei és következményei. Ahhoz, hogy klónozni tudjanak, rendelkezniük kell alapvető genetikai ismeretekkel, amikkel nem rendelkeztek. Vagy azt is elfelejtették? Az alapvető genetikai ismereteknek szintén megvannak a maguk előkövetelményei (sejtek, bacilusok, vírusok ismerete, örökítés, evolúció, mutáció mechanizmusának ismerete, stb.), amiket szintén kényelmes módon elfelejtettek. A másik irányban pedig, ha klónozni tudtak, akkor hol vannak a klónhadseregek? (főleg ha kiirtották őket. Miért nem védték meg magukat, ha ennyivel fejlettebbek voltak?) Miért van az, hogy egy ilyen világrengető tudást csak egyszer említenek meg egy ilyen hosszú iratban? Egy ilyen anakronisztikus tudásnak tízezernyi nyomot kellett volna hagynia, nem egyetlen egyet.

2014. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

"3# Aha, szóval az összes indiai szöveg kitaláció, de 404-nek kapásból elhiszed hogy hétvégenként a gujmánokhoz és krixkraxiakhoz jár ..."


ez egy nagyon jó kérdés Anna!

-nem tudom hogy most fogsz-e hinni nekem vagy sem!

404-el már több éve nem tartom a kapcsolatot.

Nem tudom róla hogy ő a világon a legnagyobb csaló vagy sem!


-de egy valamit tudok, mutatott egy videót amit ő tőltött fel egy idegen faj fejét láttam rajta, a videót sehol máshol nem láttam! Rajtam kívül még egy ember látta!

-az igazság az hogy amit láttam HD-minőségben volt elérhető, 404 azt mondta hogy ő készítette a videót hogy megmutassa nekünk, és az ő idegenjeivel felajánlotta hogy találkozhatunk !

Sajnos nem mentem bele, mert arra gondoltam hogy 404 egy csaló aki megakar minket ölni és elakarja majd adni a feketepiacon a szerverinket!

Lehetséges hogy tévedtem, az igazság az hogy az idegen lény amit láttam semmi máshoz nem volt fogható!

Nagy szemei voltak ami élénk narancssárga volt, a feje egy nyújtott körtére hasonlított!

Megjegyezném, hogy a idegen lény feje egy nagy üvegben volt tárolva, azt mondta 404 hogy ezt a bizonyítékot még az usban szerezte be, és ez végett még mindig üldözik!

-Szintén megjegyezném: a idegen lény bőre erősen hámlott! A folyadék amiben tárolták nem tett benne nagy kárt a fej formája és alakja kivehető volt, a kép kristály tiszta volt! a szemei nagyok, a szája kcsi, a koponya szintén nagy! A idegen lény fején nem látszott volna hogy mesterségesen csinálták volta, teljesen szimetrikus élethű és ráadásul ahogyan említettem a bőr hámlását is lehetett látni, ez az végett lehetett , hogy a folyadék nem egészében megfelelő volt a tárolására!


Na mindegy nem tudom így tovább ragozni, volt még egy szemtanú aki látta velem, az ő neve: könyvmoly

2014. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!