Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha UFÓ invázió lenne, te...

Ha UFÓ invázió lenne, te melyik országot foglalnád el?

Figyelt kérdés

Ha egy csapat inváziós flotta érkezne ide és célja hogy előkészítse a többi sereg ideérkezését, melyik országot foglalnád el ?


USA (legnagyobb hatalom), Kína (legtöbb ember), Oroszok ( nagy hatalom + sok ember), Magyarország (Legtöbb Nobel bij egy főre + legnagyobb ivóvíz tartalék, ami jól jön egy elhúzódó háborúbe) vagy más ?


2014. jan. 2. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Egyiket sem próbálnék nem meghalni. egyébként is az adott várost/országot, hogy foglalnád el? agyba főbe lőnének a katonák. már, ha túlélnéd az inváziót.
2014. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha te lennél az UFÓK parancsnoka, aki támad
2014. jan. 2. 16:51
 3/25 reptoid ***** válasza:
62%

"legnagyobb ivóvíz tartalék"


Micsoda??

2014. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én azt sem venném észre, hogy vannak ilyenek, hogy országok.

Megsütöm az összes parasztot, amék ott futkos a felszínen, a föld alá rejtőző patkánokat kifüstölöm és enyém az összes hatalom, Nobel-díj meg ivóvíz is.

2014. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

Én úgy emlékszem, hogy Izlandnak sokkal nagyobb ivó víz készlete van, mint M.o-nak.

Az egy főre eső Nobel-díjak számában M.o az első tízben van, de nem az első.

2014. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
2014. jan. 2. 17:31
 7/25 anonim ***** válasza:

"Magyarország (legnagyobb ivóvíz tartalék)"


Aha, lóf**zt.


[link]

2014. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

ezeket az adatokat honnan a szarból szedted?

Oroszországban nem él sok ember, több mint fele annyian élnek mint az USA-ban

[link]

[link]

És ha egy UFO vagyok, aki már mindenképp el akar foglalni egy országot, akkor miért érdekelne, hogy egy országba egy főre hány Nobel díj jutott? Egyébként is ki lenne az a barom, aki M.O.-t foglalná el, amikor képes Kína, vagy akár az USA elfoglalására? Oké, hogy magyarok vagyunk, legyünk is büszkék rá, de azért ne legyünk már irracionálisak.

De hogy mely országot választanám, az attól függ, hogy milyen a flotta. Ha képes vagyok idegen fegyverekkel sok embert ellátni, akkor Kínát, hogy sok emberem legyen. Ha pedig erre nincs lehetőség, és fontos, hogy a háborúban sok pénzel rendelkezzek, akkor pedig az USA-ra esne a választásom. Bár kétlem, hogy egy fényéveket utazó flottának szüksége lenne emberi segítségre de na...

2014. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Egyiket sem próbálnék nem meghalni. egyébként is az adott várost/országot, hogy foglalnád el? agyba főbe lőnének a katonák. már, ha túlélnéd az inváziót."


Ezzel tökéletesen egyetértek, azt viszont nem értem hogy lehet pont neked 74%-od, valahova biztos nagyon jó válaszokat adtál, szeretnék tőled tanulni, ha nem veszed zokon.

2014. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelműen Kínát, azoknak még a szeme se áll jól és sajnos nagyon megerősödtek .
2014. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!