Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 17 évet töltött a Marson a...

17 évet töltött a Marson a földönkívüliek elleni harcban egy amerikai katona?

Figyelt kérdés

17 évet töltött a Marson, és most minden titkot elárul a földönkívüliekről egy nyugalmazott amerikai katona A nyugalmazott tengerészgyalogos, aki csak Captain Kaye, vagyis Kaye kapitány néven emlegeti magát, nem kevesebbet állít, mint hogy egy szupertitkos küldetés részese volt a Marson. Kaye szerint őt és több tucat társát azért delegálták a vörös bolygóra, hogy az ott élő öt emberi kolóniát megvédjék a földönkívüliek támadásaitól.


Elmondta, hogy a mars, most emberi kézen van, mert folyamatosan megvédik a földönkívüliek ellen, akik idelátogatnak nap mint nap az ufókkal szemben.


Kíváncsi leszek a könyvében milyen titkokat ránt le az ufókról. Ez mennyiben változtathatja meg azokat az onformációkat amiket tudunk az ufókról ? Minek akarják megszerezni az ufók a marsot? Eszerint a földet sem lennének képesek meigázni? [link]



2014. jún. 30. 15:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Én a Vénuszon töltöttem 25 évet. Csak még nem írtam meg a történetet.
2014. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
én a Gliese 581g bolygón voltam, csak meguntam és átjöttem a Föld-re .
2014. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Nofene Kaye kapitány hazaárulás követtet el elárulta magát emiatt likvidálni kell Kaye kapitány nem egy elmebeteg, őrült, szociopata, skizofrén aki reklámozni akarja magát ilyen baromságokat állítva bohócot csinálva magából dehogyis ő egy igaz hazafi, aki megvédte a anyjabolygót a gonosz kis pimasz földönkívüliektől más néven - A marsibosszúállóktól, de azzal, hogy elárulta magát a titkos kormányok tudta nélkül nincs mese likvidálni kell.
2014. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Kemény szeren élt a csávó... végül sikerült lejönnie róla?
2014. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
11%
Valamilyen igazság biztos van abba amit a fickó állít, csak a Bors gondolom szokás szerint kicsit színesített a sztorin és kiforgatta szegény katona szavait .
2014. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
#4 Ő nem drogózik mégis, hogy képzeled ezt? Egy hazafi katona nem tenne olyat 17 évet töltött a Marson oxigén nélkül csúzlival lövöldözve egy Marsi bombázóra ne légy már ennyire szkeptikus fogadd el, hogy évek óta háborúzunk a Marsibosszúállókkal.
2014. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%
Ezen jót nevettem :D
2014. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Én tavaly a Szaturnusz Titán nevű holdjának a metántavaiban úszkáltam. Majd írok is róla egy könyvet. Amúgy nem is tudtam, hogy amerikai hadseregben is ilyen keményen tolják a varázsgombát.
2014. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
Valahogy el kell viselni Afganisztánt..ott meg hát mi van kéznél?
2014. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nono! Azért azt ugy-e tudod, hogy a marslakoknak a földlakok az UFOk? Ennek tükrében fogalmazd ujra a kérdésedet!
2014. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!