Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 17 évet töltött a Marson a...

17 évet töltött a Marson a földönkívüliek elleni harcban egy amerikai katona?

Figyelt kérdés

17 évet töltött a Marson, és most minden titkot elárul a földönkívüliekről egy nyugalmazott amerikai katona A nyugalmazott tengerészgyalogos, aki csak Captain Kaye, vagyis Kaye kapitány néven emlegeti magát, nem kevesebbet állít, mint hogy egy szupertitkos küldetés részese volt a Marson. Kaye szerint őt és több tucat társát azért delegálták a vörös bolygóra, hogy az ott élő öt emberi kolóniát megvédjék a földönkívüliek támadásaitól.


Elmondta, hogy a mars, most emberi kézen van, mert folyamatosan megvédik a földönkívüliek ellen, akik idelátogatnak nap mint nap az ufókkal szemben.


Kíváncsi leszek a könyvében milyen titkokat ránt le az ufókról. Ez mennyiben változtathatja meg azokat az onformációkat amiket tudunk az ufókról ? Minek akarják megszerezni az ufók a marsot? Eszerint a földet sem lennének képesek meigázni? [link]



2014. jún. 30. 15:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk, ha megnézzük a légióban a halálozási arány 60% körüli és az öt évre vonatkozik. Tehát elég pitsa kis háború lehetett, ha el tudta mesélni a sztorit. Talán szócsata volt.
2015. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Hogy ,hogy nem fagytak meg? Honnan szereztek oxigént és vizet? Babkonzervet tonna számra szállították, h ne halljanak éhen!

Ekkora baromságot. Fizikai képtelenség.

Du

Du meine Güte!

2017. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
50%
Móst ólvasóm mílyen póntós forásbol tájékozódól
2017. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én a habos muffin bolygón éltem de sajnos elfogyott ugyhogy vissza kellett jönnöm.
2019. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi nekünk, minek kell? és az az eredeti fotó engem meggyőzött...ja,se. Azt olvastad, hogy koreai űrhajósok leszálltak a Napon, gyors és sikeres kör volt. keresd ki van róla cikk. Legalább ennyire hiteles a forrás. ;)


[link]


[link]

2019. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
9%
Én is voltam már a nap felszínén, de nem csak leszálltam hanem házat is építettem rajta. Először fából amit helyben vágtam de az mindig elégett. Ezmiatt utána a második házat wolfrámból építettem meg. Azóta oda járok nyaralni.
2020. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!