Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azokat kérdezem akik elutasítj...

Azokat kérdezem akik elutasítják más fajok/idegenek/UFO létezését, hogy mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A mindenkori kormányok, ha tudnának róluk, bizonyítékokkal rendelkeznének vagy esetleg még kapcsolatot is tartanának velük, tájékoztatnák az embereket szerintetek vagy visszatartanák az ilyen információkat?

2014. júl. 12. 18:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy elutasítják más fajok/idegenek/UFO létezését.
2014. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
100%
Szerintem visszatartanák, mekkora pánik lenne itt ha bejelentenék.
2014. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

#1 válasz értékelhetetlen.

#2 köszi.

Remélem azért kapok még érdemi, értelmes válaszokat, bár gyanítottam, hogy nem fognak áradni a vélemények, hiszen éppen azért érdekes szerintem ez a kérdés, mert egy szkeptikus eléggé meg van lőve értelemszerűen ha ezen elgondolkozik :)

2014. júl. 12. 20:23
 4/46 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon jó, és nagyon lényeges ez a kérdés! Már egy párszor ki is fejtettem erről a véleményemet, és most megint összefoglalom.

Szerintem a kormányok nem nagyon törődnek az emberek lelkével, a pánikkal, illetve csak addig, olyan mértékben, ameddig nekik érdekükben áll. Néha kiszivárogtatnak dolgokat, illetve zűrzavart keltenek, mert ez is az érdekük.

Én úgy gondolom, hogy visszatartják az információkat, már igen régóta. Emellett az sem mindegy, hogy milyen szándékú idegen fajról van szó, de nekik véleményem szerint semmiképpen nem érdekük az, hogy mi tudomást szerezzünk ezekről a dolgokról.

A nagyhatalmak kormányai, főleg az amerikai kormány, jó és negatív fajokkal is kapcsolatba lépett már. Az utóbbiakkal megállapodásokat kötöttek, technológiákat kaptak tőlük, titkos kutatásokat végeztek és lehet, hogy végeznek most is. Tehát a titkos technológiákat megtartják maguknak, mert így akarják stabilizálni a hatalmukat. Itt most nemcsak a kormányokról van szó, hanem a mögöttük álló titkos elitről is, illetve ezeknek az eszközeiről, bizonyos szervezetekről.

Bizonyos titkos bázisokon negatív idegen fajokkal együtt végeztek, és lehet, hogy végeznek jelenleg is kutatásokat.

Viszont külön kell választani a jó szándékú, az egész emberiség javát akaró fajokat. Ők is megpróbáltak kapcsolatba lépni a kormányokkal különféle módokon, sőt nemcsak a kormányokkal, hanem úgymond "átlagemberekkel" is. Megpróbáltak beszivárogni, beépülni közénk, földiek közé, kommunikálni velünk, mert látták azt, hogy eredménytelen maradt a kormányokkal, az elittel való kapcsolatfelvétel.

Ennek az az oka, hogy nekik, a mi titkos és nem titkos vezetőinknek súlyosan szembemenne az érdekükkel az, ha együttműködnének a jó, pozitív fajokkal. Mert utóbbiak az egész emberiség javát akarnák, és ez súlyosan szembemegy a hatalmi elitnek az érdekeivel, minden tekintetben. Mindent teljesen át kellene alakítani, újra kellene értelmezni, át kellene írni, meg kellene gyökeresen változtatni szinte mindent.

Hogy csak egy példát említsek, gondoljunk bele: ha ezeknek a jó szándékú fajoknak elfogadták volna az ajánlatait, akkor egyrészt olyan új, környezetkímélő, és szabadon rendelkezésre álló technológiákat kellene bevezetni, amik nekik, az idegeneknek vannak, és amelyek forradalmasítanák az egyébként valóban elavult közlekedést és energiaipart. Ez pedig teljesen szembemegy a gazdasági életre és politikára egyaránt nagy befolyással bíró hatalmas energiaipari nagyvállalatok érdekeivel, mert tönkretenné ezeket. Ha ez bekövetkezne, akkor a jelenlegi kapitalista, kizsákmányoló és profitcentrikus gazdasági élet is összeomlana, mert a közlekedésre és az energiaiparra épül szinte minden. Vagy például ott vannak a hatalmas gyógyszeripari nagyvállalatok is, ők is tönkremennének, de gyakorlatilag minden összeomlana.

Ugyanez lenne a sorsa minden jelenlegi tudománynak. kultúrának, vallásnak, filozófiának, oktatásnak, médiának, hadiiparnak, kereskedelemnek, szolgáltatásoknak, mindennek. Azt is mondhatnám, hogy a legjobban ők esnének pánikba, ez a hatalmi elit, mert elveszítenék a hatalmat felettünk. Ez pedig nyilván nem az érdekük, és emiatt sumákolnak, titkolóznak, hazudoznak össze-vissza, mert az idegenek jelenlétének az elismerése egyben le is leplezné őket, tehát súlyosan szembemegy az érdekeikkel. Abba is érdekes belegondolni, hogy miért hallgattattak el, miért lehetetlenítettek el bizonyos tudósokat, feltalálókat, kutatókat, akik valamilyen forradalmi ötlettel, találmánnyal, elmélettel álltak volna elő. Ha ez nem így lenne, akkor a pozitív idegenek segítsége nélkül is már sokkal előrébb tartanánk.

De a változás nekik is az érdekük, mert ha minden így megy tovább, akkor előbb utóbb rámehet az egész civilizációnk, különféle okokból lakhatatlanná válik a Föld. Erre pedig már sokszor figyelmeztettek bennünket a pozitív idegen fajok. Tehát nincsen valami könnyű helyzetben az elit sem.

2014. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%
Még az előző vagyok. Én természetesen nem utasítom el az idegenek itteni jelenlétét, ahogyan a kérdésben olvasható, de úgy gondoltam, hogy válaszolok, mert ez szerintem nagyon fontos kérdés.
2014. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Ködösítenek és hazudnak. A C.I.A is elismerte :-D.
2014. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább visszatártanák az információkat, de itt nem ez a lényeg a lényeg az, hogy az UFO-k milyen tartanák velük a kapcsolatot? Miért lenne érdekes számukra ez a nyomorult kis sárgolyó és primitív lakói?
2014. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Az UFO jelenség mögött szinte biztos hogy nem földönkívüli lények állnak, és szerintem ezt a titkolózó kormányok is nagyon jól tudják, ezért van ez a nagy hallgatás, nem merik elmondani amire rájöttek.
2014. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
8-as: szerinted mire jöttek rá, és mi lehet az UFO-jelenségek hátterében?
2014. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha én azt tudnám, 9-es, megkapnám a Nobel díjat. :) Sokat foglalkoztam ufológiával, minden könyvet elolvastam amit érdemes volt ezzel kapcsolatosan, és UFO hívőből szépen lassan szkeptikussá lettem, úgy gondolom hogy az UFO jelenség létező probléma, azonosítatlan repülő objektumok vannan, voltak, és minden bizonnyal lesznek is, de hogy ezek a szó szoros értelmémen űrhajók volnának, és az idegenek valóban más bolygókról idelátogati élőlények, ezt eléggé kizártnak tartom.

Hogy miért? Egyszerűen nem áll össze a kép, logikai bukfencek sorozata az összes ufológiai elmélet, önellentmondások, egymás hitelességét romboló zagyva elméletek sokasága. Ami racionális az pedig nem arra utal amit az UFO kutatók terjesztenek, valami egészen másról van itt szó, ami már inkább parafizikális, ugyanis ha jól mefigyeljük az esetleírásokat, óhatatlanul ebbe az irányba vezetnek. Ezért olyan nehéz megoldásra jutni, az UFO kutatás évtizedek óta egy helyben topog, nem véletlenül.

2014. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!