Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tenne szerintetek a...

Mit tenne szerintetek a kormány és a katonaság ha rájönnének hogy egy civil ember földönkívüli technológiát birtokol?

Figyelt kérdés
olyan mint pl intergalaktikus űrutazásra is alkalmas űrhajó amit álcázni is lehet meg leírhatatlan erős fegyverzete van, meg teleportáló stb.. vagy csak sima fegyverek, fegyverrendszerek, személyi álcázók, személyi védőpajzsok stb, olyanok mint a sci-fi-kben vannak...

2014. júl. 14. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem éjjel meglátogatnák és csengetnének mint régen az AVH, majd elkoboznák azt a bizonyos tárgyat, majd legyilkolnák a személyt, a testet elégetnék és a hamvakat beleszórnák a folyóba, másnap meg kiadnának egy újságcikket, hogy xy-t felveszik az eltűnt személyek listájára :-)

Volt régebben egy műsor ami az 51-es körzet dolgozóiról szólt, a stáb az egyiket kifigyelte és követte hazáig, majd becsöngetett és kérdéseket próbált feltenni . Másnap az egész stáb halálos fenyegetéseket kapott kormány oldalról . Tisztán megmondták nekik ha tovább kutakodnak a témában, kiveszik őket a nyilvánosságból és megölik őket .

2014. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
A kisember biztosan nem értesülne róla. A nemzetbiztonság lépne közbe szerintem és az illető szépen eltűnne, vagy baleset érné. Az idegen kütyüről meg senki sem hallana...
2014. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
na de ha van személyi álcázója és pajzsa akkor lelőni sem tuják illetve ha a házára is tesz pajzsot, amit pl egy olyan energiaforrás lát el mint a csillagkapuban a ZPM... akkor még úgy sem tudnának behatolni ha atomot dobnak rá... vagy ha eleve az űrhajón alszik, felhúzott pajzsok mellett? és közben véletlen nyilvánosságra kerül hogy neki mije van?
2014. júl. 14. 10:34
 4/13 A kérdező kommentje:
vagy ha letámadja a katonaság ő meg az űrből lebombázza a katonákat akik a pajzson kívül vanna és nyilvánosságra hoz mindent? :D
2014. júl. 14. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Ebben a topikban leírják a hívők, hogy gyakorlatilag az égvilágon semmit nem tesz a hatóság.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5865..


Szerintük rengeteg földönkívüli technológiai eszköz van magánkézben, akár évtizedek óta, és ezekről bárki szabadon publikál a neten, mutogatja ufó konferenciákon. A hatóságok le se szarják.


Az Izsáky-project néven futó mesében persze szerepel egy Zs-kategóriás akciófilben is vicces UFO-Securitate-hívők akciójelenet, de 10 év fölött megkérdőjelezhető a hitelessége, Securitate pedig már nincs.


Vagyis a mai hatóságok vagy nem tesznek az égvilágon semmit, vagy minden magánkézben lévő és sűrűn reklámozott ilyen eszköz kamu. Lehet választani!

2014. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Az idegen lények nem hinném, hogy a sci-fi filmjeinkből koppintanák a technológiákat.
2014. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom én is, csak példának hoztam fel... de egyébként ha rátámadnának egy személyre, a saját törvényeink miatt maguk alatt vágnák a fát, mert 1 ajándékozást nem tiltja a törvény, tudtommal az sincs benne a törvényekben hogy az ajándékozó csak a földön született személy lehet, a másik meg hogy tudtommal ha behatolnak a telkemre, és főleg ha az életem is fenyegetik megvédhetem magam és hatástalaníthatom a behatolókat...:D
2014. júl. 14. 11:39
 8/13 TappancsMancs ***** válasza:

"Vagyis a mai hatóságok vagy nem tesznek az égvilágon semmit, vagy minden magánkézben lévő és sűrűn reklámozott ilyen eszköz kamu. Lehet választani!"


Pár példa erre a kettőre nem azt jelenti, hogy más lehetőségek ne is lennének. A vagy vagy fennáll e két esetben de két példa nem az összes lehetséges variáció.

2014. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5

Honnan veszed hogy kamu az Izsáky dolog ?

2014. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző, szó szerint ezt akartam kérdezni én is az 5-östől! Tehát, 5-ös hozzászóló, most már ketten is kérdezzük tőled: miből gondolod azt, hogy az Izsáky-történet nem igaz? És ha szerinted nem az, akkor ki találta ki, és miért?
2014. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!