Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok és többek szerint...

Szkeptikusok és többek szerint az UFO-k csak titkos katonai projektek, nem pedig E. T. -ik kifejtenék, hogy mire gondolnak pontosan?

Figyelt kérdés

Több UFO kérdésnél láttam azt a választ szkeptikusok részéről is na meg aki egyik oldalon sem áll, hogy ezek nem földönkívüliek, hanem csak katonai gépek vagy katonai kísérletek (eltérítésekre célzok) de bővebben nem fejtették ki hogy miért gondolják ezt.

Ugyanis ez több kérdést is felvet, ha így lenne:

-miért ott tesztelik a titkos gépet ahol többszázan is láthatják, azaz miért városok felett? logikátlanság lenne

-mi értelme van az eltérítéseknek ebből a szempontból, mit kísérleteznek?

-miért nem rabolnak el embereket csak ( évente rengeteg ember tűnik el) laborokba ahol szemmel lehet őket tartani és nem engedik el őket, miért engedik el őket aztán?

-miért szálnak le katonai géppel egy egyszerű mezőre, földterületre stb. hogy aztán ismét felszálljanak az emberek szeme láttára

stb.



2013. máj. 30. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Valódi szkeptikusok = értelmes emberek.


Itteni szkeptikusok = Ostoba, rossz tanuó tini, akinek mivel iskolában letolják, kompenzálni ide jön észt osztani, mert a többi kategóriába a hozzászóláshoz tudás is kéne -.-

2013. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:DDD ezen most óriásit röhögtem,köszi!:DD

Vélek benne valóságot felfedezni.


természetesen a kérdés az itteni csak pár, de valódi szkeptikusokhoz szól

2013. máj. 30. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos, akkor nekem céloztad a kérdést, de nem tartom jogosnak.


Ugyanis, én mint szkeptikus azt mondom mindig, hogy az ufó, az azonosítatlan repülő objektum, s mint ilyen létezik.

Lehet mesterséges, földi eredetű;

- lehet mesterséges, idegen eredetű;

- lehet természetes, pl. meteorit;

- és még ami lehet, de nem jut eszembe most.

Az itteni nem-szkeptikusokkal csak annyiban van vitám, hogy

- nincsenek ma már magányos „kutatók”, mert már annál többet tudunk, (értsd, több kérdésünk van) annál, hogy egyvalaki képes legyen előbbre jutni;

- hogy a levitézlett focista nem tudós.


Az ugyanissal kezdődő kérdéseid teljesen jogosak, de úgy vélem, a jövevényekre is alkalmazható.

2013. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De szerintem a kérdésből már lejön, hogy miféle UFO-ra gondoltam, szóval ne ez legyen már megint, hogy egy frizbi is lehet ufó.

A focista nem tudom hogy jön ide.

A jövevényekre is alkalmazható, amikre már vannak elméletek, azonban ha nem akarnak teljesen titokba burkolózni, akkor az első és az utolsó már meg is van válaszolva. De ez nem alkalmazható a titkos katonai projectekre és gépekre!

2013. máj. 30. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
A focista úgy jön ide, hogy itt a sötét osztag istenként néz fel egy elvetélt focistára. Szerintük ő egymaga nagyobb koponya, mint az összes tudós együtt. Igaz, semmilyen iskolája nincs, de ez nem számít.
2013. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom Ickét mondod. Én nem értek vele egyet, pedig a "hívők" közé tartozom. És még finoman is fogalmaztam. Ettől függetlenül Icke nem jön a kérdéshez, mivel neki nincs köze katonai projektekhez, ha az UFO-k azok. Bár azért erős túlzás amit állítasz.
2013. máj. 30. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a válaszaimat egyben, az egészet együtt értelmezve olvasod el, akkor értened kell, hogy jön ide Icke.


De azt nem értem én, hogy amit a földi technikát illetően felsorolsz, miért nem alkalmazható az idegenekre is.

2013. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy minden ufó jelenség katonai project lenne, de ez is egy lehetőség, így meg van az esélye, hogy egy részük tényleg az, és a szemtanúk értelmezik félre.


Hogy az eltérítések mögött emberek állnak, az kissé meredek. Nem sok értelme lenne, így nem is túl valószínű. A katonaság, vagy egy kutatóintézet bármikor talál önként vagy parancsra jelentkezőket, elég rizikós és nehezen kivitelezhető ártatlan polgárokat az ágyukból elrabolni.


Egyébként ha picit átfogalmazva megfordítjuk a kérdéseidet, ugyanúgy feltehetnénk az ufókkal kapcsolatban is.

2013. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"De azt nem értem én, hogy amit a földi technikát illetően felsorolsz, miért nem alkalmazható az idegenekre is."

Természetesen alkalmazható, sőt én több esélyét látom arra. Csak több kérdésnél is előfordult, hogy valaki semmilyen módon nem akarta megadni az esélyt az idegenekre. Hanem inkább katonai projektet vélt benne felfedezni. Ezért is kérdeztem rá erre.


"Hogy az eltérítések mögött emberek állnak, az kissé meredek...stb" Igen, szerintem is. Csak volt aki azzal állt elő, hogy ezt is a katonaság műveli. Kicsit hasonló módon, mint amikor a nácik kísérleteztek az emberekkel, hogy hamis emlékeket ültettek el a fejében stb. és ráfogta ezt az eltérítésekre is.


Csak most pont azok nem írnak akik ezzel jöttek elő :D Az a baj már nem emlékszem mit írtak még, a 80 megválaszoltamból meg nem keresem elő, hogy pontosan melyik kérdésnél is írták ezeket a dolgokat.

2013. máj. 31. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!